Targ apicol Apiardeal - Sighisoara, Editia l, 17-18 noiembrie 2012

Creat de pharaonu75, Octombrie 22, 2012, 01:45:31 PM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

multumesc si eu ca m ai onorat cu prezenta (printre putinii) ,usor no fost dar mo ajutat Dumnezeu !! cu citiva oameni de buna credinta carora le am multumit si le mai multumesc incaodata...fara interese......
si eu doresc sa devina o traditie dar sint convins ca se va face numai cu ajutorul mai multor stupari si  participanti din zona....vinul .....sa i dea Dumnezeu sanatate lui Dl Mates !!!!
cind am vazut atita popor in sala m am gindit ca nu va ajunge vinul ....... :P
:hi: :hi: :hi:


PACO

felicitari stimatelor doamne  de la Minister, atat pentru informatiile impartasite cat si pt. deschiderea de care dau dovada.

octav

Citat din: orbanstefan64 din Noiembrie 30, 2012, 06:59:09 PM
multumesc si eu ca m ai onorat cu prezenta (printre putinii) ,usor no fost dar mo ajutat Dumnezeu !! cu citiva oameni de buna credinta carora le am multumit si le mai multumesc incaodata...fara interese......
si eu doresc sa devina o traditie dar sint convins ca se va face numai cu ajutorul mai multor stupari si  participanti din zona....vinul .....sa i dea Dumnezeu sanatate lui Dl Mates !!!!
cind am vazut atita popor in sala m am gindit ca nu va ajunge vinul ....... :P
:hi: :hi: :hi:

Ati avut pile pe la redactie.... :hi:
Felicitari pentru organizarea targului. Si la anu si inca multi ani !
http://jimm69.sunphoto.ro

Fa cat mai multe greseli cu putinta, dar tine minte un singur lucru; nu fa de doua ori aceasi greseala. Si te vei dezvolta ---
OSHO - Curajul Placerea de a trai periculos

orbanstefan64


Florin-braileanul (FlorinI)

alooooo fanne  orbane...
targul tau s-a  terminat din noiembrie 2012,
acum suntem in  februarie  2013
e  cazul  sa  spui aici  ca  vii la  braila in  martie  2013, sa  stie  lumea sa  vina cu bani sa-ti  ia marfa

deci?????
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

stefanescu

Lui Fanica nu i se invarte roata la masina pana la Braila. Bag de sama ca are lantu scurt.
O zi liniștită și cât mai puțini proști în preajmă (măcar să ne dorim!)

pharaonu75

Are programul incarcat pana in 2015, pentru ca abia face fata comenzilor!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube