Sa radem putin

Creat de Bătrânul, Februarie 06, 2009, 06:41:57 PM

« precedentul - următorul »

iosca

 :bravo:   Asta buna !
poate ca avem si medici printre noi
http://iosca.sunphoto.ro/                0765687281

KTA-APIDORNA - Ski

#1741
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

viorel_v2000

La noi trebuie sa-si ia carnet

Kov iulian

CitatEpilarea trupurilor – consecinţă a indecenţei :rotfl: :rotfl:
O publicație ortodoxă atrage atenția asupra unui nou păcat, EPILAREA


E minunat ca cei din jurul tau sa iti poata mirosii subratul, si parul acela degradat de transpiratie  :rotfl: :rotfl:

In urma cu mai multi ani am vazut o Domna cu par pe picioare mai des ca al meu lucru care ma afectat profund si acum ma apuca fiori reci pe spinare  =)) =)) =)) =))
Stire aparuta si pe tv
http://www.evz.ro/detalii/stiri/o-publicatie-ortodoxa-atrage-atentia-asupra-unui-nou-pacat-epilarea-1050159.html

kamy

da oare nuditatea horoscoapelor la toate tembeliziunile la o tara asazis crestina este o dovada de evlavie?
amu sa-mi fie cu iertare da la cat de goale umbla femeile pe caldura ar trebui sa le creasca blana sa le acopere ca la maimute! parerea me!

vranceanul

Top 10 semne care recomandă retragerea din apicultură
10) Prietenii cred despre tine că arăţi mai bine cu voalul măştii lăsat în jos, pe faţă.
9)  Îţi dai jos pălăria într-un restaurant şi cineva aruncă 1 leu în ea.
8)  Te întorci la Braşov de la culesul de salcâm din Satu-Mare şi vezi un semn pe marginea şoselei pe care scrie "Bine aţi venit în Iaşi".
7) Te parfumezi cu repelent Bee-Go în spatele urechilor, înainte de a ieşi în oraş.
6) Clinica de Chirurgie Plastică îţi cere acordul să te arate la studenţii stagiari ca exemplu pentru efectul cumulativ al înţepăturilor de albine.
5) Costumul tău apicol se lipeşte cu miere şi propolis de spatele scaunului unde stai, în barul unde ai intrat să te răcoreşti. Eşti forţat să-l laşi acolo.
4) Un motociclist te întreabă drumul către cel mai apropiat restaurant şi tu faci un dans în formă de 8. Te bate măr.
3) Porţi la evenimentele mondene o fâşie de Apistan/Mavrirol în jurul gâtului, ca şi cravată.
2) Eşti invitat să prezinţi la şcoală un discurs despre apicultură şi tu arăţi timp de o oră cum se prăjeşte un acarian Varroa cu lupa.
1) Soţia ta te dă afară din casă toamna şi nu te primeşte înapoi decât în primăvară.
Traducere şi adaptare după Dave Letterman, BeeSource.Com.
Are omu* ceva in cap, doar nu se scarpina degeaba!

NiKoN

Un prieten adevarat nu poate fi cumparat, dar poate fi vandut!

NiKoN

Un prieten adevarat nu poate fi cumparat, dar poate fi vandut!

stefan1

Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

sandupop

Nu trageti!! ...Sunt incepator.

sandupop

Nu trageti!! ...Sunt incepator.

vranceanul

Are omu* ceva in cap, doar nu se scarpina degeaba!

pharaonu75

Dupa ani grei de munca, am reusit un record: in stupina mea am doar astfel de matci!
Deja ma gandesc sa brevetez inventia si, de ce nu, sa fac o asociere cu profu' Ursu pentru a dota faimosii Bio-stupi 6 in 1 cu asa ceva!
Sa vedeti atunci apicultura... scoti garantat 10000 euro/familie! =)) =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

marius_vfp

mamaaaaaaaaaaaaaaaa, la cat e sarpele ala de lung fii sigur ca nu mai zboara ,nu trebuia sa-i mai tai aripile , sau nu tia placut marimea si vrei so schimbi , ai grija daca apuca sa ponteze in ramele de cat cele cu celula adanca o sa iasa niste albineeeeeeeee
in alta ordine de idei sunt sigur ca acea matca a suferit ceva mutatii , sincer asi elimina-o imediat.
spor.
stiu cate ceva din tot nu totul din ceva

SPYKAL

Citat din: pharaonu75 din August 21, 2013, 09:10:53 PM
Dupa ani grei de munca, am reusit un record: in stupina mea am doar astfel de matci!
Deja ma gandesc sa brevetez inventia si, de ce nu, sa fac o asociere cu profu' Ursu pentru a dota faimosii Bio-stupi 6 in 1 cu asa ceva!
Sa vedeti atunci apicultura... scoti garantat 10000 euro/familie! =)) =)) =))

Banuiesc ca este ...făcătură poza nu?