MIHAI BALS

Creat de MIHAI BALS, Decembrie 02, 2012, 07:37:14 PM

« precedentul - următorul »

dorindafi

Citat din: CORNEL V. din Decembrie 03, 2012, 09:32:46 PM
Salut Mihai si bine ai venit pe forum...daca nu te descurci la transvazarea aia,ma chemi pe mine si o rezolvam noi cumva :zzz: :hi:
vin shi eu shi nu-tzi face griji ca nu te vom gasii

  sa lashi numa dopurile scoase   =))
CODUL  e   LEGEA
         0763650092

MIHAI BALS

Citat din: dorindafi din Decembrie 04, 2012, 07:52:28 PM
Citat din: CORNEL V. din Decembrie 03, 2012, 09:32:46 PM
Salut Mihai si bine ai venit pe forum...daca nu te descurci la transvazarea aia,ma chemi pe mine si o rezolvam noi cumva :zzz: :hi:
vin shi eu shi nu-tzi face griji ca nu te vom gasii

  sa lashi numa dopurile scoase   =))
io nu cred in amenintari!
ia sa va vad!

niculita

Bun venit.Foarte frumos...,,INCEPATOR,, in a posta ca de restul cred da multora lectii .Iernare usoara si la cat mai mult familii de albine cu productie maxima... :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bravo:

MIHAI BALS

multumim tuturor si butoaie pline!

MIHAI BALS

dulap apicol!

orbanstefan64

arata f bine dar nu vad compartimentul pt cei cu alergie .....medicamente  ....ceva acolo... :surprised:  =)) =)) =))
:hi: :hi: :hi:

dorindafi

probabil ca sta aproape de crematoriu shi acolo sunt compartimente mai multe ca tren    =))
CODUL  e   LEGEA
         0763650092

orbanstefan64

tu inca nu cred ca ai probleme la genunchi  =)) =)) =))

MIHAI BALS

Citat din: orbanstefan64 din Decembrie 05, 2012, 09:45:56 PM
arata f bine dar nu vad compartimentul pt cei cu alergie .....medicamente  ....ceva acolo... :surprised:  =)) =)) =))
:hi: :hi: :hi:
nea orban ai pus picioru pe rana!
anu asta-n primavara am vandut si eu ceva( ca tot e cerere) si era s-o patim cu soferu cumparatorului care din plictiseala ne mai asista la transvazari.
noroc cu stupul MINUNE unde aveam si 2 pastile de claritine!
foto stupul MINUNE-cate unul pe fiecare vatra!

orbanstefan64

la cite am vazut in poze ma gindeam eu ca nu avea cum sa ti scape .
  :hi: :hi: :hi:

MIHAI BALS


antiopa din ardeal

  Totul e frumos, felicitari!
Mai putin damigenele din ultima poza de pe prima pagina. :D Dar am inteles ca intre timp s-a uratit butoiul si damigenele sunt splendide.
Am ratat ocazia sa ne cunoastem, si eu eram pe undeva in sala la Sighisoara. Dar lumea e mica si orice este posibil in viitor. :hi:

MIHAI BALS

Citat din: antiopa din ardeal din Decembrie 15, 2012, 01:49:17 PM
  Totul e frumos, felicitari!
Mai putin damigenele din ultima poza de pe prima pagina. :D Dar am inteles ca intre timp s-a uratit butoiul si damigenele sunt splendide.
Am ratat ocazia sa ne cunoastem, si eu eram pe undeva in sala la Sighisoara. Dar lumea e mica si orice este posibil in viitor. :hi:
sefu,lumea e mica!
intre timp, damigenele,arata mirific!
daca nu revin asta seara cu poze,sigur maine poimaine!
te salut!

MIHAI BALS

revin,

MIHAI BALS

si,