CAZACU MARIUS

Creat de cazacu marius, Noiembrie 28, 2012, 09:16:51 PM

« precedentul - următorul »

silviu

        Cam asa ma ingrijesc si eu sa fie stupul putin inclinat in fata,si curat periodic scandura de zbor.Intr-o zi calduta vezi daca ai condens sus in podisor si lasa un pic de aerisire sa circule aerul si impacheteaza cu ceva uscat.
           Cu stima,
                       Chis
"Dumnezeu nu ne cere minuni.Acelea le face EL."
     Arhm.Arsenie Boca

cazacu marius

macin-Tulcea

cazacu marius

CRACIUN FERICIT  LA TOATA LUMEA  !!!!   : sampanie: :beer: : sampanie: :beer: :hi: :hi: :hi:
macin-Tulcea

cazacu marius

PENTRU TOTI COLEGII DUPA APIARDEAL ;SANATATE , BUCURIE ,SUCCESS IN REALIZARI SI UN SINCER  LA MULTI ANI !!! : sampanie: : sampanie: : sampanie: :hi: :hi: :hi:
macin-Tulcea

cazacu marius

Tulcea azi 21-01-2013  13 grade .Zbor de curatire intens !!!! :yes: :hi: :hi: :hi:
macin-Tulcea

CORNEL V.

0733691021

niculita

Citat din: cazacu marius din Decembrie 31, 2012, 10:47:20 AM
PENTRU TOTI COLEGII DUPA APIARDEAL ;SANATATE , BUCURIE ,SUCCESS IN REALIZARI SI UN SINCER  LA MULTI ANI !!! : sampanie: : sampanie: : sampanie: :hi: :hi: :hi:

FERICITULE .....AI AVUT UN ZBOR DE CURATIRE...... :bravo: :bravo: :bravo: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:

cazacu marius

macin-Tulcea

cazacu marius

Va salut !In iarna asta fiind liber am  timp , sa-mi fac usurel toata treaba care o am de facut ,si sa fiu pregatit la primavara cu tot echipamentul facut de mine.Astazi am terminat centrifuga facuta de mine si ajutat si de un prieten.Am terminat de montat si niste stupi luati de la Batranu (tg. secuiesc).Am sa atasez cateva poze.Cu putin se face mult!  Va doresc iernare usoara si butoaie pline la vara !!! :hi: :hi: :beer: : sampanie:
macin-Tulcea

tassevasi

  Bravo Mariusica , faci treaba buna  ,nu stai  la caldura ca altii  :)
  Acum sa-i umpli si  la tot mai multi  iti doresc .
  Numai bine .   =D> =D>

cazacu marius

Doamne ajuta la toate lumea ! Nea tase  :hi: :hi: :beer:
macin-Tulcea

ion patrut

si uite-asa a economisit omul vreo 800 de lei facand singur o centrifuga super mariane!!!!!!!!!!!!!!1

cazacu marius

Multumesc nea Ion !! :hi: :beer: :coffee:      rezervorul ,a fost o aerisire tip tub ,material bun zincat italian.Avea diametrul de 63cm si la-m duc la tinichigiu si mi la facut de 53 cm.Aparatoare de sus de la pinioane era o camera video de supraveghere externa , si am facuto aparatoare de pinioane. INVENTIV ROMANU ASA? :rotfl: :yes: :hi: :hi: :hi:
macin-Tulcea

ion patrut

foarte inventiv ce mai nu comenmtam:))))))

cazacu marius

macin-Tulcea