UN INCEPUT PROMITATOR...

Creat de niculita, Noiembrie 28, 2012, 07:11:08 PM

« precedentul - următorul »

niculita

 :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :coffee: :coffee:

tassevasi

 Bravo Niculita , ai sule mai omule !!!
Sa le folosesti sanatos , dar sa le lasi mostenire la  nepoti.
    Numai bine .

bucovineanu

Citat din: tassevasi din Ianuarie 30, 2014, 09:04:56 PM
Bravo Niculita , ai sule mai omule !!!
Sa le folosesti sanatos , dar sa le lasi mostenire la  nepoti.
    Numai bine .
Are mai multe?  :smile:

PARINTELE

Citat din: bucovineanu din Ianuarie 30, 2014, 09:14:29 PM
Citat din: tassevasi din Ianuarie 30, 2014, 09:04:56 PM
Bravo Niculita , ai sule mai omule !!!
Sa le folosesti sanatos , dar sa le lasi mostenire la  nepoti.
    Numai bine .
Are mai multe?  :smile:
=)) =)) =)) =)) =)) =))
tot ce se poate
=)) =)) =)) =)) =))
adevarul ca din foto reiese ca are utilaje destule

fiug1970

Citat din: tassevasi din Ianuarie 30, 2014, 09:04:56 PM
Bravo Niculita , ai sule mai omule !!!
Sa le folosesti sanatos , dar sa le lasi mostenire la  nepoti.
    Numai bine .
eu zic sa nu le lase mostenire la nepoti!!Fiecare sa lucreze cu ale lui!Sant invatate cu un anume calapod... :rotfl: =)) :rotfl: =))

Vyktor

Ce mai vorba, omul e dotat. Are cu ce...si scule si sule.
Si eu care intrebam daca  amaratul ala de circular, made in china, are si el vreo contributie la constructia cutiilor  aratate mai sus. :sad:

delorin I

Neata! LA vaporizatorul acele de la pg 12 cred facut in casa, cum poti sa arzi de pilda fitilele de VArachet? SAu exista si varachet lichid? Cum se foloseste?

romikele

Varachetul ESTE lichid, pui tu cu pipeta pe fitil cate picaturi e nevoie, functie de VOLUMUL stupului.

niculita

Citat din: vyktor din Ianuarie 30, 2014, 09:43:47 PM
Ce mai vorba, omul e dotat. Are cu ce...si scule si sule.
Si eu care intrebam daca  amaratul ala de circular, made in china, are si el vreo contributie la constructia cutiilor  aratate mai sus. :sad:

Multumesc pentru sfaturi si incurajari,Victor.Da circularul cel de sus marca GO ON are si el contributia lui la cutiile si ramele de mai sus.Sunt foarte multumit de el pina in prezent.O zi buna..

niculita

O ZI FRUMOASA,O PRIMAVARA MINUNATA SI ..`LA MULTI ANI` tuturor DOAMNELOR,DOMNISOARELOR.... : sampanie: :coffee: :birthday: :hi: :bzz: :bzz: :bzz:

niculita

Buna dimineata...O zi frumoasa si `LA MULTI ANI! tuturor celora care poarta numele Florin,,Florina.s.a.m.d

niculita

Sarbatori fericite!!Paste binecuvintat si liniste sufleteasca!!! :hi: :hi: :bzz: :bzz: : sampanie: :yes: :yes:

cristian bh

Sa-ti traiasca la multi ani,baiatul LUCIAN, deja ia stupul singur in brate!  :happy_birthday: :bzz: :bzz:

niculita

Citat din: cristian bh din Aprilie 19, 2014, 11:20:40 PM
Sa-ti traiasca la multi ani,baiatul LUCIAN, deja ia stupul singur in brate!  :happy_birthday: :bzz: :bzz:


Multumesc...Da...Este de mare ajutor!! :hi: :hi: : sampanie: :coffee: :bzz: :bzz: :bzz:

Eu cu colegul meu de atelier..

Marius-ursulakhe

Hristos a inviat si sarbatori fericite