Noua mea pasiune

Creat de ciucur, August 17, 2012, 11:14:09 AM

« precedentul - următorul »

ciucur

Multumesc tuturor pentru gandurile bune. Ce am scris nu era in ideea ca o sa renunt.
Nu ma simt confortabil cand stiu ca trebuie sa fac anumite lucruri si nu pot.
Daca nu poti merge la albine exact atunci cand trebuie e mai putin important daca ai 5 sau 20 sau 30.

Dupa ce am ajuns pe vatra de la floarea soarelui si am deblocat cuiburile au aratat foarte bine. Acum au cam dat inapoie.
Am reusit sa restrang jumate si sa fac prima tura de tratament. Azi sper sa pot sa merg la ceilalti.
Nu prea mai au puiet si albina am destul de putina.
Yulian, am si eu furetto, medicamente, etc. Nu am aer si rezistenta la efort...
Nimic nu se pierde, totul se transforma.

andreiu

     Adrian, de pe un pat de spital unde citesc carti de cultivare a sperantei si curajului îți transmit si eu cele mai bune si serioase gânduri. Esti un băiat de mare valoare si vei găsi resurse sa treci cu bine peste niște obstacole.

stefan1

  Multa sanatate pentru Andreiu si Ciucur! Daca se rezolva problemele de sanatate, revine sigur si optimismul si dorinta de a face ba una ba alta, planurile de viitor infloresc. Deci inca o data: multa sanatate!
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

ciucur

Va multumesc pentru incurajari.
Mos Andreiu' multa sanatate si din partea mea.
Nimic nu se pierde, totul se transforma.

dan sebastian

Daca nu gasiti pe cineva apropiat de dvs. pt tratamente, il sun pe Andry Popa. E din Deva. Sunt sigur ca va va ajuta. Si eu am stupii acum la Dunare, si nu ma grabesc sa-i iau. Mai stau o saptamana sau 2 acolo. Abea apoi voi face ceva tratamente. Le-am dat suficient in iunie si august. Nici prea multe tratamente nu sunt benefice. Uneori ma intreb care e solutia mai buna. Mai multe sau mai putine tratamente, dar facute la timpul potrivit (cand nu e puiet oct sau ianuarie).
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.