Funcționare forum

Creat de romikele, Noiembrie 07, 2014, 08:41:53 AM

« precedentul - următorul »

romikele

Azi am reusit sa rezolv o problema cu autoincrementarea id-ului membrilor noi inregistrati.
Daca printre acestia sunt care au postat si nu-si mai regasesc postarea, sa semnaleze problema, pt. ca se poate rezolva.

bio

...  =D>... uite nea Romikele cum faci lucruri bune.. =D>

romikele

Inca nu citisem ineptiile lui Calmus :D

bio

Citat din: romikele din Februarie 18, 2016, 11:08:21 PM
Inca nu citisem ineptiile lui Calmus :D

Nea Romikele..??..si de unde le-o fi stiind de le-a spus cu asa hotarire ??...cine i le-o fi bagat in cap.>??.ca din ce stiu nu cred ca v-a-ti intilnit vreodata

..este cineva de pe la Rimnic , cineva poate chiar din "gasca" ,....care te-a birfit la Calmus ca nu le-a visat  Calmus in stele...

Da-le naibii si nu le baga in seama ....ai vazut atitea la anii dumitale sa mai bagi in seama toate prostiile .


romikele

Cu siguranta ne vom cunoaste intr-o zi, destul de curand, mult mai bine.
Poate iti vei da seama ca toate mizeriile sunt doar "gandirea" altuia care doar a gasit papagalul care sa le rosteasca.
N-am cerut nimic la nimeni de pomana, m-am descurcat cum am putut prin munca mea, nici macar vecinii su au habar prin cate am fost nevoit sa trec, cu atat mai putin altii care n-au calcat prin zona macar.
Tot ce am primit pentru Apiardeal, a fost si este folosit exclusiv pentru forum, n-am batut la usa lor si nici nu le-am regulat nevestele, dar se iau unii dupa altii ca oile dupa magar.
Ramane de vazut cine e magarul....

bio

Citat din: romikele din Februarie 18, 2016, 11:32:06 PM
....
Tot ce am primit pentru Apiardeal, a fost si este folosit exclusiv pentru forum, n-am batut la usa lor si nici nu le-am regulat nevestele, dar se iau unii dupa altii ca oile dupa magar.

Sa coptati in echipa de organizare a formului si oameni mai tineri, mai in putere ca sa nu primim reclamatii pe aceea tema .


romikele

Pai avem pe Daniel, tanar si in putere... are si ajutoare de nadejde, pe Iulian si Razvan (nu-i problema cu mijlocul, se rezolva din pozitie  :razz: )

Hai ca ai reusit sa ma binedispui, deja ma faci sa-l ador pe impostor si sa mor de al sau dor  :rotfl:

bio

Ma bucur sa aud de la dumneata aceste cuvinte....

... :i_love_you:

romikele

Am fost nevoit sa amân lansarea noului forum, deoarece e nevoie de mai mult timp decât am prevăzut.
În loc de câteva ore cât prognozasem, treaba s-a lungit din cauza evenimentelor neplanificate la care a trebuit să iau parte.

Astfel, am resuscitat baza de date de aici și câteva zile continuăm până se mai liniștesc apele...

stefan1

  Eu ma simt bine pe asta. Oare daca se incepe un alt forum, nu se complca accesarea la tot ce s-a muncit aici?
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

romikele

Nu s-ar complica, dar voi mai incerca sa gasesc unde-i buba la baza asta de date, poate reusesc sa o salvez.
Intre timp, pentru orice eventualitate, voi lucra la un script pentru conversia sa la forumul nou, care are cateva tabele in plus.

mosunick

Multam fain! Deja ma simt mai bine ca vad ca mere forumul!!!! :yes: :yes: :yes:
Sa fii iubit Mihai! :thanks: :thanks: :thanks: Sa iti dea Dumnezeu sanatate, rabdare si putere sa o tii tot asa!!!
Doamne ajuta si sanatate!
Mosu'
"There is little difference in people, but that little difference makes a big difference. The
little difference is attitude. The big difference is whether it is positive or negative." - W. Clement Stone

bio

Citat din: mosunick din Februarie 21, 2016, 10:06:17 AM
Multam fain! Deja ma simt mai bine ca vad ca mere forumul!!!! :yes: :yes: :yes:
Sa fii iubit Mihai! :thanks: :thanks: :thanks: Sa iti dea Dumnezeu sanatate, rabdare si putere sa o tii tot asa!!!
Doamne ajuta si sanatate!
Mosu'

Nea Romikele.... fa cum crezi ca este mai bine... multumim pentru munca depusa .... :bravo:

romikele

Voi doar sa spuneti ce vreti, eu voi face asa cum hotarati... dar pentru orice eventualitate pregatesc si planul B.

sorinma

Probabil daca s-ar respecta(impune..)regulamentul nu ar mai fi nevoie de plan B.
1.Legile sunt bune dar trebuiesc aplicate  ^:)^
2. Anonimii= membri cititori
Cu cat stii mai mult, cu atat iti dai seama ca stii prea putin ...George Calinescu
Adevarul este rareori pur si niciodata simplu...Oscar Wilde