sf ion

Creat de orbanstefan64, Ianuarie 06, 2010, 07:42:16 PM

« precedentul - următorul »

gheghe

    Multa sanatate si bucurii celor care isi sarbatoresc azi ziua .

mape 48-petru manea

LA MULTI ANI SFINTILOR DE AZI  : sampanie: :birthday: %%- :bzz:

CORNEL V.

Un LA MULTI ANI si din partea mea
0733691021

ioanardelean55

 :

    MULTUMESC,  ^:)^ MULTUMESC    ^:)^si la masa va poftesc . =D> =D> =D> =D> =D> =D>

     @};-:coffee: :beer: : sampanie: :birthday: :happy_birthday: :birthday: : sampanie: :beer: :coffee: %%-  I-mi pare rau ca va pot oferi numai atit ; :rusine:  Dar  cu prima ocazie voi face o cinste adevarata  . :yes: :yes:

     
        LA MULTI ANI SI VOUA  :thanks:
     


       

pharaonu75

Citat din: ioanardelean55 din Ianuarie 07, 2013, 02:53:42 PM
:
I-mi pare rau ca va pot oferi numai atit ; :rusine:  Dar  cu prima ocazie voi face o cinste adevarata       

Boierul, tot boier!
Sa traiesti, sa fii sanatos si sa ai parte numai de bucurii! : sampanie: : sampanie:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Razvan HD

La Multi Ani la toti ce isi sabatoresc ziua azi !  : sampanie:  :birthday:  :happy_birthday:
"Iubiţi pe vrăjmaşii voştri, binecuvântaţi pe cei ce vă blestemă, faceţi bine celor ce vă urăsc şi rugaţi-vă pentru cei ce vă vatămă şi vă prigonesc.."

ioanardelean55

#36
          Multumesc  Pharaoane!     dar i-mi apre foarte rau   ca la ora  14:53:42 toate locurile s-au ocupat .      insa fi atent ce faci la Blaj , pe lista esti primu ,poate ratezi iar ocazia .
       
       @};-   SANATATE LA TOTI SI VOIE BUNA . @};-

pharaonu75

Noi sa fim sanatosi! :hi:

Distractie placuta si sa speram ca ne vedem la Blaj!! : sampanie:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

 : sampanie: la multi ani sf. ioan ,ioana ...!!! : sampanie:

bismark

   Sanatate si toate cele bune Ion,Ionel,Ionela,Nelu cu ocazia zilei de Sfintul Ion : sampanie: :-c %%- :birthday:Cu respect
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

crisian-nicolae

La multi ani sf. ION!!!

andrei_georgian

La Multi Ani tuturor sarbatoritilor multa sanatate si fericire  :happy_birthday:  :birthday:  : sampanie:  : sampanie:
Nu merge unde te duce drumul, mergi pe unde nu exista un drum si lasa o urma.

pharaonu75

La multi ani tuturor celor care poarta numele acestui sfant.

@Bio - Nelutule, dai o  :beer: ?
@Jonny_it - dai o  :coffee: ?

De la ceilalti "sfinti" accept doar  : sampanie: si  :birthday: .          =)) =))

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

tassevasi

#43
La multi ani tuturor apicultorilor cu numele de sf.ION.
D-lor  Ioanardelean,Chise Ioan ,Bio ,Jony si ceillti , multa sanatate  fericire si multa  : sampanie:
  Numai bine .

bucovineanu

LA MULTI ANI de ziua numelui pentru bio, ioan ardelean si la toti care poarta numele de Ioan sau celelalte derivate.