ASigurare camion apicol si pavilion

Creat de ilalexandru, Martie 09, 2013, 01:02:34 AM

« precedentul - următorul »

alexutu

Nu stiu nici o sursa ,am intrebat daca cineva este mai informat si cunoaste modificarile legi
00007

Eugen B

zi ceva concret, poate iti zice ceva lege

Eugen B

Am auzit chestii de astea, dar daca nu e lege sau ceva concret degeaba se aude ce se aude

daniel.arad

Exista pe OLX un anunt care zice 40-50% reducere asigurare pentru camioanele apicole. Telefon de contact 0744306930.

f_florian

Buna ziua. Va pot ajuta cu o oferta pentru RCA la camioanele apicole.
Sunt apicultor si am facut si eu asigurarea cu 50% mai ieftin.

f_florian

Buna ziua. Va pot ajuta cu o oferta pentru RCA la camioanele apicole.
Sunt apicultor si am facut si eu asigurarea cu 50% mai ieftin.

f_florian

Buna ziua. Va pot ajuta cu o oferta pentru RCA la camioanele apicole.
Sunt apicultor si am facut si eu asigurarea cu 50% mai ieftin.

mosunick

Sanatate!
Arata un calcul la un 7.5 to, 2002, 3820 cmc. 150 CP! Cat iese?
"There is little difference in people, but that little difference makes a big difference. The
little difference is attitude. The big difference is whether it is positive or negative." - W. Clement Stone

f_florian

Buna ziua. Am nevoie de mai multe date pt a va putea face oferta.

tassevasi

Citat din: f_florian din Martie 31, 2016, 12:47:34 PM
Buna ziua. Va pot ajuta cu o oferta pentru RCA la camioanele apicole.
Sunt apicultor si am facut si eu asigurarea cu 50% mai ieftin.

Mie mi-a facut  calculul un baiat   ce se ocupa cu asa ceva si este de 505 lei pe 6 luni  la un Mercedes de 7.5 t, mai reduce si el 10 lei.
La tine cit a esit  cea  mai ieftina  asigurare , de spui ca mai (ieftin cu 50%) ??
    Ar  fi 250 cu 50%
Sunt interesat .

f_florian

Eu am un camion apicol de 19000 to si era asig 54 mil si acum am facut-o cu 25 mil.

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

andrei_georgian

 :rotfl: da ce-i ala, PORTAVION? poate 19 tone  :rotfl:
Nu merge unde te duce drumul, mergi pe unde nu exista un drum si lasa o urma.

sorinma

e din flota lui base...
acum orice rca se face pt fiecare masina in parte...nu se mai face in general conteaza istoricul pt calcularea bonusului....deci e nevoie de cnp proprietar si serie masina ...altfel pot fi diferente importante la acelasi tonaj capacitate putere dar masina si proprietar diferite
Cu cat stii mai mult, cu atat iti dai seama ca stii prea putin ...George Calinescu
Adevarul este rareori pur si niciodata simplu...Oscar Wilde

linde

Citat din: f_florian din Martie 31, 2016, 10:30:32 PM
Eu am un camion apicol de 19000 to si era asig 54 mil si acum am facut-o cu 25 mil.
Florine   tata,nu trebue poze, noi te credem ce masina ai si cat ai platit,, RCA ul dar da si tu o locatie,strada nr de casa ,,ceva, sa stim si noi cu cine facem targul nu de alta dar oferta aceasta am vazut-o si pe la vecini,si intre noi stupari nu ar trebui sa fie secrete :bzz: