CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

barbu radu

romikele ,multumesc pt. urare : sampanie: din partea casei ...fac cinsteeeeee

nicomico

Multa sanatate si fericire pentru cei doi sarbatoriti Batranul si Barbu Radu.La Multi Ani alaturi de cei dragi.

prisecarul

Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

tassevasi

#1143
 La multi ani ! BATRINULUI , si multa sanatate ,
   fericire ,sa auzim numai de bine .
  Tot ce va doriti sa va aduca mosul .

orbanstefan64


marian sima


D006


bucovineanu

LA MULTI ANI si multa, multa sanatate Batranului si SARBATORI FERICITE alaturi de familie.

POSTASUL

daca ami permite donu Batranul  ,ai urez si eu LA MULTI ANI si sanatate
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

pharaonu75

LA MULTI ANI sarbatoritilor!
Sa traiesti Batraneeee si lasa mai usor gagicile ca vei avea probleme cu mijlocul!!! =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

stefan1

  La multi ani cu sanatate pentru Batranu, alaturi de cei dragi si cele dragi (inclusiv albinutele)!
                  :happy_birthday:
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

Bătrânul


Adrian Roman

Stai, prietene, stai ca vin si eu cu toate urarile ce exista ( nu le mai stiu pe toate ca-s ...batran si eu ! ). Sa ai parte in primul rand de sanatate si pace in casa, apoi de prieteni ce " nu sufera de sete niciodata " si sa te mai intepe cate-o abina, ca sa mai poti intepa si tu !!!!! :happy_birthday: :birthday: : sampanie: : sampanie: : sampanie: :bzz: :bzz: :bzz: %%- %%- %%-........Cu tot dragul, Adrian.

Bătrânul


Kov iulian