Bine v-am găsit!

Creat de calmusdaniel, Noiembrie 13, 2013, 06:09:57 PM

« precedentul - următorul »

dan sebastian

Citat din: MirceaCalin din Octombrie 17, 2021, 01:29:15 PMFac o glumă pe care nu știu câți o vor aprecia:
Gerold îmi pare un fel de varroa pentru "lucratoarea" Daniel...
Evident, nu știu detaliile colaborării lor și nici nu vreau să jignesc pe nimeni !

E o relatie extrem de profitabila pentru ambii. Dl Dan vinde mierea la preturi mult peste nivelul pietei din Romania. Dl Gerold este un prieten adevarat fara interese ascunse care il respecta si ii pretuieste prietenia. Dansul are o functie foarte mare intr-o companie de top internationala (este CEO) si banii pe care ii ia intr-o luna altii nu-i vad in ani de zile. Apicultura o face doar din pasiune cand ii permite timpul. Reprezentarea Romaniei datorita lor este deosebita. Sa ai familii de albine in Consulatul Germaniei este ceva deosebit. O multime de oameni puternici (straini), au trecut in vizita la nea Dan cu placere. Le multumim ca ne reprezinta la nivel inalt cu brio. 
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

dan sebastian

0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

dan sebastian

Acum 5 ani o vatra de stupina superba, acumplin de blocuri. Pacat de locatia dvs de langa casa !
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.