CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

POSTASUL

LA MULTI ANI de sf. IOAN  : sampanie: si va dedic tuturor o frumoasa melodie cu Laura Laurentiu
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

cipriene

sa ne traiasca toti Ioni si Ioanele!
La multi ani! :happy_birthday: :birthday:
Ajunge zilei rautatea ei! (Matei 6, 34)

Adrian Roman


cipriene

Ajunge zilei rautatea ei! (Matei 6, 34)

marian67stroe

LA MULTI ANI CU SANATATE pentru toti care poarta acest nume(cred ca sunt mai multi de 10% din populatia tarii).
Va urez SANATATE ca-i mai buna decat toate!!!

orbanstefan64

 : sampanie: :birthday: la nmulti ani ion, ioana........ !!!!!!! :birthday: : sampanie:

orbanstefan64


mape 48-petru manea

LA MULTI ANI IONILOR SI IOANELOR-----si nepoatei mele IOANA  :birthday: :birthday: :birthday:

pharaonu75

Sa-ti traiasca nepotica, nea Petrica!  %%-
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

LA MULTI ANI si din partea mea celor care poarta numele de ION sau derivatele!

LA MULTI ANI si multa sanatate lui Ioan Ardelean (ioanardelean55)!
:beer: : sampanie: :birthday: : sampanie: :beer:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

prisecarul

Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

KTA-APIDORNA - Ski

                                                      LA MULTI ANI TUTUROR CELOR CE ISI SERBEAZA ZIUA NUMELUI !!! La Multi Ani fericiti Ioan, Ioana !!!
                                        :happy_birthday: :birthday: : sampanie: : sampanie: : sampanie: %%- %%- %%- :bzz: :bzz: :bzz:
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

tassevasi

 La multi ani tuturor Ioanelor si Ionilor de pe forum! .
  Multa sanatate in  anul ce-l parcurgem .
:birthday: : sampanie: :happy_birthday:

mape 48-petru manea


orbanstefan64