CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

#1035
                                   : sampanie: la multi ani emi coman !!!!! :birthday:

Bătrânul

La Multi ani Prietenilori mei Sf. Arhangheli Mihail şi Gavriil l pentru Romikele la PATRAT ^:)^ :hi: :thanks: :i_love_you: :bravo: : sampanie: :bzz: %%- @};- @};- @};- @};- @};-

pharaonu75

Citat din: orbanstefan64 din Noiembrie 07, 2011, 07:45:22 AM
                                   : sampanie: la multi ani emil coman !!!!! :birthday:

: sampanie: :birthday: :happy_birthday: :birthday: : sampanie:
:beer: :coffee: :beer: :coffee: :beer: :coffee: :beer: :coffee:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Florin-braileanul (FlorinI)

pentru toti MIAHAII si GAVRILII, si posesorilor de nume derivate, fie ca sunt " sfinti " sau nu... :wink2:


LA MULTI ANI ! : sampanie:
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

tassevasi

Pentru toti Mihailii si Gavrili un calduros LA MULTI ANI !  si multa ,multa sanatate .
  Sa fiti sanatosi.
Numai bine .

orbanstefan64


prisecarul

Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

pharaonu75

Si din partea mea LA MULTI ANI! celor care poarta numele Sfintilor arhangheli Mihail si Gavriil!
: sampanie: :birthday: :beer: :coffee:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

bucovineanu

Si de la mine sanatate maxima si LA MULTI ANI celor care maine isi sarbatoresc ziua numelui.

stupar


POSTASUL

    LA MULTI ANI CU SANATATE sarbatoritilor ce poarta numele sfintilor arhangheli MIHAIL si GAVRIL                                                                                                                                       
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

stefan1

  Pentri Romikele, de ziua numelui, multa sanatate si fericire! La multi ani pentru toti cu numele de Mihai sau Gabriel!
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

bee_lover


mape 48-petru manea

LA MULTI ANI SARBATORITILOR
sanatate si putere de munca
:birthday: : sampanie: :birthday: : sampanie:

Marek