CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

CRISTI M

#930
  Astazi este o zi SPECIALA pentru mine , este ziua mea , de aceea vreau sa-mi petrec aceasta minunata zi impreuna cu familia mea si cu prietenii mei ( adica cu voi ) .

Astazi  vreau sa inchin o  cupa de : sampanie: cu voi  (chiar daca este virtual ).

Va multumesc din suflet pentru urarile de bine si va doresc tot binele din lume .

Fac cinste o :beer:+ :coffee: + : sampanie: si tot ce mai trebuie la cei care astazi sunt sau trec prin Slatina . :-c :-c
0766367096
0740425121

Inca odata va multumesc frumos
:hi: :hi: :hi: :hi:

bee_lover

La multi ani, multa sanatate si implinirea viselor-planurilor  : sampanie:  :happy_birthday:

Mircea77


Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: CRISTI M din Octombrie 05, 2011, 08:54:47 AM
  Astazi este o zi SPECIALA pentru mine , este ziua mea , de aceea vreau sa-mi petrec aceasta minunata zi impreuna cu familia mea si cu prietenii mei ( adica cu voi ) .

Astazi  vreau sa inchin o  cupa de : sampanie: cu voi  (chiar daca este virtual ).

Va multumesc din suflet pentru urarile de bine si va doresc tot binele din lume .

Fac cinste o :beer:+ :coffee: + : sampanie: si tot ce mai trebuie la cei care astazi sunt sau trec prin Slatina . :-c :-c
0766367096
0740425121

Inca odata va multumesc frumos
:hi: :hi: :hi: :hi:

tu esti om de o cupa de sampanie?
nu ai recipient cu ce sa bei sampania?...

ia de aici.... (vezi ca e plin cu urari de bine si LA MULTI ANI)
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

CRISTI M

  Multumesc Florine

Bem o cupa ca si formalitate dar whisky cat cuprinde ,sa te prind eu odata cand sunt cu Dragosi la un whisky , sa vedem ne ajunge un carton si o oaie pe gratar . Sa vezi dupa ,... ce ne pupam si ne tinem de gat cred ca mai si cantam. :rotfl:

Cat despre centrifuga ... , are Dragos una , in care baga struguri si iese vin , si ce mai vin .

Te salut



CRISTI M

#935

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

ioanardelean55


Din Ardeal ......LA MULTI ANII ..  @};-...... :coffee:...... :beer:... : sampanie:........ :birthday:



                                                                :happy_birthday:

gigi_malaianu1

LA MULTI ANI! pentru toti sarbatoriti zilei de azi, multa sanatate si numai bine

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: CRISTI M din Octombrie 05, 2011, 03:45:41 PM
...sa te prind eu odata cand sunt cu Dragosi la un whisky , sa vedem ne ajunge un carton si o oaie pe gratar . Sa vezi dupa ,... ce ne pupam si ne tinem de gat cred ca mai si cantam. :rotfl:
dar totul se imparte frateste: tu cu dragos va luptati cu cartonul eu cu oaia :nudie:
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

pharaonu75

LA MULTI ANI stefan ionascu (39), Ionut Mioveni (19)
: sampanie: :birthday: :happy_birthday: :birthday: : sampanie:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Bătrânul

La multi ani Ionut, La Multi ani Stefan !!!  : sampanie: : sampanie: : sampanie: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:

orbanstefan64


Ionut Mioveni

Va multumesc frumos dragi colegi pentru urari.  :thanks:
Pentru ca astazi este ziua mea onomastica va invit sa bem o cupa de   : sampanie:  si sa servim o portie de  :birthday: facut de surioara mea :)
Inca o data va multumec tuturor!

P.S: LA MULTI ANI!! domnule Stefan Ionascu....sanatate,fericire alaturi de cei dragi si tot binele din lume :happy_birthday:
:hi:

bee_lover