CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

stefan1

  Chiar cu intarziere, La Multi Ani, sanatate si prosperitate pentru pharaonu75!
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

pharaonu75

Le multumesc tuturor celor care au fost cu gandul alaturi de mine astazi! (si ieri :wink:)
Va doresc deasemenea multa sanatate si implinirea tuturor dorintelor! :hi:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

crombra

Si pentru ca urma scapa turma, hop si eu cu urarea(ce e drept cam tardiva, dar decat deloc....).
Eu iti doresc sanatate maxima si ... SA AI O VIATA DE FARAON!( noi brailenii avem ceva cu violetul asta :nod: :rotfl: :rotfl: :rotfl:)
Mierea e dulce :)  :) dar cu cata  truda amara se scoate :sad: :sad:.
                                                  
http://crombra.sunphoto.ro/

sfantul spiridon

ani multi si multe bucurii,
bani, fericiri si 5 copii!
neveste una ca-i deajuns
norocul sa mearga ca uns!
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

orbanstefan64

 Multa sanatate si La Multi Ani pt Alexxul

pharaonu75

La Multi Ani, sanatate si albine harnice! :hi:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

prisecarul

Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

stupar

Va doresc multe sanatate la toate lumea si va divulg un secret in 29 oct,si eu am implinit 63 ani ma bucur de o sanatate excelenta,am reusit sa iernez 160 familii. :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:



Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: stupar din Noiembrie 03, 2010, 08:50:33 PM
Va doresc multe sanatate la toate lumea si va divulg un secret in 29 oct,si eu am implinit 63 ani ma bucur de o sanatate excelenta,am reusit sa iernez 160 familii. :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

63 ..... mamaaaa
oare om apuca si noi?

LA MULTI ANI
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

orbanstefan64

pe Stupar il cunosc personal. un om deosebit, cu o mare experienta in stuparit i mi pare rau ca nu am stiut de ziua lui de nastere
La Multi Ani Stupar!!!!!!!!!!!!! LORINC
sa traiesti multi ani in sanatate!!!!  multi ani deacum incolo sa ne tii la curent cu ce se maninca stuparitul :nod: :nod: :hi: :hi:

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

bucovineanu

Citat din: stupar din Noiembrie 03, 2010, 08:50:33 PM
Va doresc multe sanatate la toate lumea si va divulg un secret in 29 oct,si eu am implinit 63 ani ma bucur de o sanatate excelenta,am reusit sa iernez 160 familii. :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:



Multa sanatate si putere de munca si din partea mea.
                            LA MULTI ANI SI BUNI!



stupar

Va multumesc si va doresc si la dv. sanatate si succes in apicultura si nunumai..... :hi: :hi: :hi:

orbanstefan64


Florin-braileanul (FlorinI)

sica, ...
sa ai, ce n-am eu
bani, minte si fmi

la multi ani!
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333