CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

dorindafi

VIATZA LUNGA shi PROSPERA   sarbatoritzilor   :hi:
CODUL  e   LEGEA
         0763650092

Fane

LA MULTI ANI VA SPUN SI EU LA TOȚI SĂRBĂTORIȚII ȘI SOȚIEI MELE DRAGI, CAR MAIN 17.10.2012 ÎMPLINEȘTE VÂRSTA DE 39 DE ANI : sampanie: :birthday: @};- @};- @};-
L A   M U L T I   A N I : sampanie:

orbanstefan64

    la multi ani  Vio-POPA (45), morozan simion (45) !!!
: sampanie: :birthday: :happy_birthday: :birthday: : sampanie:

orbanstefan64

 : sampanie: :birthday: :birthday: : sampanie:
la multi ani  crisbee (32), vlad 85bm (27),!!!
          :happy_birthday:

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64


Liviu Roman


Bătrânul

La multi ani tuturori stuparilori a carori zi de nastere nu este azi!  :rotfl: :rotfl:  : sampanie:

mape 48-petru manea

Citat din: Bătrânul din Octombrie 21, 2012, 07:32:19 AM
La multi ani tuturori stuparilori a carori zi de nastere nu este azi!  :rotfl: :rotfl:  : sampanie:


MULTUMESC ASEMENEA !!

orbanstefan64


orbanstefan64

 : sampanie: la multi ani  nicomico (43), bucursorinelionel (44), daniel66 (46)  : sampanie:
                            :birthday: :happy_birthday: :birthday:

exarhu

da

nicomico

Va multumesc din suflet pentru urari .Va doresc la toti multa fericire si multe inpliniri!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marius-ursulakhe

La multi ani cu multa sanatate domnule pharaonu75.
Lamulti ani echo (36), cucu.bau (45), danutz2091 (31), apisrom (36), felix74 (38) 
: sampanie: :birthday: : sampanie: :birthday: :coffee: :beer: : sampanie: :birthday:
:happy_birthday: :happy_birthday: :happy_birthday: :happy_birthday: :happy_birthday: :bzz: :bzz:

pharaonu75

Multumesc, asemenea!
Dar mai este putin pana la ziua mea!
: sampanie: :birthday: : sampanie:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube