Stupi la rang de arta

Creat de pharaonu75, Februarie 12, 2011, 11:02:38 AM

« precedentul - următorul »

pharaonu75

Priviti cam ce fel de stupi poate face omul cand pune suflet... mult suflet!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Altele
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

altele
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Daca aveti astfel de poze, postati-le aici!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

cristi ciuc

Frumoşi! Opere de artă!
Cred că albinele nu mai au probleme cu reperele vizuale după zborurile de orientare.

Bătrânul

Citat din: pharaonu75 din Februarie 12, 2011, 11:02:38 AM
Priviti cam ce fel de stupi poate face omul cand pune suflet... mult suflet!
Executam astfel de stupi la comanda si chiar si mai si  =D> =D> Asteptam comenzile  :bzz: :bzz: :bzz:

gheco

Sunt sigur ca sunt si printre stuparii nosti, care cocheteaza cu tamplaria, unii care au realizari de genul acesta. Ii rugam sa puna foto. Este o ilustrare a pasiunii pentru albine. Sa nu fie de mirare sa apara Flaviu cu o asemenea opera de arta.
Cu stima.
www.gheco.sunphoto.ro
www.magazine-online.ro/gheco/

soadi

 :bzz:

orbanstefan64


flavius

Citat din: gheco din Februarie 12, 2011, 03:58:36 PM
Sunt sigur ca sunt si printre stuparii nosti, care cocheteaza cu tamplaria, unii care au realizari de genul acesta. Ii rugam sa puna foto. Este o ilustrare a pasiunii pentru albine. Sa nu fie de mirare sa apara Flaviu cu o asemenea opera de arta.

hahaha...multam de aprecieri...da' mai e mult pana departe...
Omul e dator sa invete cat traieste...sa viseze si sa lupte sa-si indeplineasca visele, din toate puterile si cu toata forta lui interioara...

George N

foarte frumos .... =D> am gasit ceva poze pe facebook ,dar nu stiu cum sa le postez aici... :sad:..ma pute-ti ajuta , va rog ?

pngflorin

Ultima foto am mai vazut undeva, insa in mod cert undeva in Romania.

bucovineanu

Este undeva in Caras sau Mehedinti.

mellificus


Marius-ursulakhe

Superb va multumesc ca aratati lumi si partea cu adevarat frumoasa asa se manifesta pasiunea pt albine in combinatie cu tamplaria.......O ADEVARATA ARTA :bravo: