Lumea apicola a lui romikele

Creat de romikele, Decembrie 06, 2009, 12:39:47 AM

« precedentul - următorul »

romikele

 :thanks:
Taietura este destul de mare si profunda, dar azi deja suntem mai bine, nu mai avem ameteli, am inceput sa bem apa fara frica si sa "ciugulim" niste carnita moale fiarta si maruntita... cam putin, dar e un inceput bun.

nicomico

 :yes:  recuperare grabnica !!!! Stapanului multa sanatate, sa se bucure de cei dragi  :hi:

mosunick

"There is little difference in people, but that little difference makes a big difference. The
little difference is attitude. The big difference is whether it is positive or negative." - W. Clement Stone

romikele

Poate ca e greu de crezut, dar dotarea salii de operatie la aceasta clinica veterinara depaseste cu mult dotari de sali din sectorul uman.
Echipele sunt complete, cu chirurg si anestezist, nu ca la altii unde exista doar un anestezist care se plimba de la o sala la alta, iar cand este liber nu se fac operatii, urgentele se trimit la judet!  :zzz:

MirceaCalin

 :new:
Aş fi curios dacă Mita e la fel ca la spitalele "umane" ?

romikele

Serviciile fiind platite, tarifele nefiind neglijabile, nu a mai fost loc si de asa ceva! :wink2:

oroles

Da ce a avut Aki?
Am si eu un javrau la care tin foarte tare.
Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani

romikele

O infectie urata sub limba care a trebuit scoasa, din fericire n-a fost tumoare, dar pacat ca am descoperit-o cam tarziu..  bine insa ca n-a fost prea tarziu! :zzz:

aditza_71


romikele


bismark

    Asa patesti daca scoti limba la unii care fac urit si pe-aici :P :razz:,bine ca s-a facut bine.Cu respect ^:)^
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

romikele

Noul "monstru" din casă!  :D

andrei_georgian

Frumos, frumos... :bravo: sa va tina o viata  :hi:
Nu merge unde te duce drumul, mergi pe unde nu exista un drum si lasa o urma.

ionel07196555


dan sebastian

Intrebarea e : Se opreste vreodata monstrul ? Are nevoie doar de un start. Stopul n-l vede decat cand or lua cei de la ceo curentul.
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.