Cati ani traieste un stup cu albine

Creat de Laie, Decembrie 09, 2013, 10:44:52 AM

« precedentul - următorul »

Calin Catalin

Nu stiu cine se ascunde sub numele de utilizator O'Laie, dar este o persoana  care stie sa asocieze Belfast-ul de la profil cu numele irlandez  gen O'Brian, O'Neil.....O'Laie, si m-a facut sa zic si eu ...o'boy! citind cu amuzament cele scrise.
"Cuvintele sunt ca albinele: unele fac miere, altele te inteapa"- Bisanne de Soleil
https://www.facebook.com/

petru.atudorei


Laie

Citat din: clncatalin din Decembrie 09, 2013, 08:33:35 PM
Nu stiu cine se ascunde sub numele de utilizator O'Laie, dar este o persoana  care stie sa asocieze Belfast-ul de la profil cu numele irlandez  gen O'Brian, O'Neil.....O'Laie, si m-a facut sa zic si eu ...o'boy! citind cu amuzament cele scrise.
De ce toti oameni crede ca ieu glumesc ?
Cand are timp colega mea spun sa stearga tot ce ati spus rau .
Numele meu ieste Nicolaie Astafoaiei
si uni oameni ma striga Laie de la Nicolaie.
Nicolaie laie bucalaie

petru.atudorei

Dl  nicolae.. nu cred ca  a zis cineva ceva rau de dvs. Doar ne-am amuzat si noi, nu cu rautate desigur.

Laie

Bine bine.
Va rog sa ma scusati.
Ieu nu ma supar pentruca azi am invatat cati ani treieste matca albinele si stupul.
Multumesc.
Nicolaie laie bucalaie

cristian87

Citat din: Laie din Decembrie 09, 2013, 06:29:20 PM
Citat din: cristian87 din Decembrie 09, 2013, 06:11:19 PM
omul face pe prostu ca sa rada de noi,
dati-i pace
Cristian ieu nu am zis de nimeni ca e prost.

nu dar esti parsiv, pui intrebari atat de tampite incat ar trebui sa fii retard sa gandesti in genul asta
ma mir ca oameni seriosi iti fac jocul
nu stiu cine esti dar sunt ferm convins ca mai ai si alt nume pe forumuri si acuma ai intrat ca sa faci caterinca de fraieri
felicitari ti-a iesit
zâmbeşte-mîine poate fi mai rău

dredd

bine ca sunt unii care s-au nascut invatati!

lasati omul sa intrebe  si nu-l mai agresati gratuit. aveti un chef de cearta cate unii !!!!

SPYKAL

Citat din: adrian_bz din Decembrie 09, 2013, 10:32:47 PM
.... si nu-l mai agresati gratuit. aveti un chef de cearta cate unii !!!!
Adriane, lasa colegii sa isi expuna pareriele. Asta este bine venit si chiar mai destinde atmosfera pe langa aberatiile pe care le posteaza Ursu.
P.S.Apropo. Ce ai facut cu picioarele de stup? Cum se comporta? Ai postat un singur filmulet si in rest....nimic.Cum lucrezi cu ei?

dredd

nu eu sunt in film. nu era facut de mine. doar il gasisem pe youtube si am intrebat daca e utila metoda. am vazut ca multi folosesc genul ala de picioare dar nu s-a prea inghesuit lumea sa raspunda  :roll:

http://apiardeal.ro/forum-discutii/index.php?topic=6815.0

laie pana acum nu a agresat pe nimeni.  probabil e pus pe glume, probabil nu. mare e gradina !  sunt multi care cred ca stupul e ca vaca: la batranete moare.

cristian87

unii se bucura atat de mult cand gasesc pe altii mai putin" invatati "ca ei incat nu isi dau seama cand sunt luati peste picior
zâmbeşte-mîine poate fi mai rău

vranceanul

Daca nu era asa, Caragiale ar fi ramas fara opere... =D>
Are omu* ceva in cap, doar nu se scarpina degeaba!

Laie

Nicolaie laie bucalaie

apivasmob

Nu gresesti asa esti tu.

Ai citit macar cateva pagini din manualul apicol ?
Sanatate tuturor apicultorilor

istodorescu vasile

Citat din: Laie din Decembrie 10, 2013, 07:17:23 PM
Dar cu ce vam gresit ?
de gresit nu ati gresit dar puneti niste intrebari  la care ar trebui sa aveti raspunsuri fara a le pune .la ce intrebari puneti nu ma mir daca o sa intrebati daca albinele zboara sau  alte banalitati.luati carti si cititi pe rupte si nu mai puneti asemenea intrebari  hazlii :rotfl: :rotfl: :rotfl: =)) =)) =))

cristian87

rog moderatorii sa inchida topicul acesta la fel cum au facut si in alte ocazii cand situatia a luat-o pe aratura
ajunge circul
zâmbeşte-mîine poate fi mai rău