Sfantul Vasile

Creat de Nea Costica din Buzau, Ianuarie 01, 2013, 01:34:26 AM

« precedentul - următorul »

bismark

   LA MULTI ANI, celor cu numele de Vasile,Vasilica,cu sanatate si noroc in 2016.Cu respect  ^:)^ :birthday: : sampanie: :coffee: %%- :bzz: @};-
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

oroles

La multi ani tuturor ce poarta numele Vasile!
Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani

crisian-nicolae

La multi ani celor care se numesc VASILE!!! :happy_birthday:

roi_ag

     

  LA MULTI ANI ! sarbatoritilor ! :happy_birthday: : sampanie: :birthday:

tassevasi

         :)   Pentru ca sunt printre  acestia  , va  multumesc  tare  mult  si la  rindu-mi  va  doresc  dvs  un An Nou  fericit  cu  multe  inpliniri  si sa  avem  cit  mai  multe  realizari .

romikele

 :happy_birthday:

tassevasi

   :)  Pai  da , din 365  de zile  nea-ti  gasit  numai  pe noi  citiva, "Vasile ".
   Cu respect , sa fiti sanatosi . :)

G. Iulian


orbanstefan64

 : sampanie: LA MULTI ANI VASIILOR SI VASILICILOR ,DOAMNE AJUTA !!!!! : sampanie:

oroles

La mulți ani dlui @bucovineanu si celorlalți care poarta numele Vasile!  La mulți ani si tuturor apicultorilor.
Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani

roi_ag

La multi ani celor care poartă numele sfântului Vasile ! : sampanie:

romikele

La mulți ani sărbătoriților zilei !  : sampanie: %%-

prisecarul

LA MULTI ANI SARBATORITILOR!
@};- %%- :bzz: : sampanie: :birthday: : sampanie: :bzz: %%- @};-
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

stefanm

LA MULTI ANI TUTUROR ACELORA CARE POARTA NUMELE DE VASILE ,VASILICA !
:birthday: %%- : sampanie:
cea ce stiu e ca nu stiu nimic! Socrate

bismark

    Multa sanatate,bucurii si impliniri in noul an, tuturor celor care sarbatoresc Sfintul Vasile.Cu respect  ^:)^ : sampanie: :birthday: :bzz:
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/