Biblioteca Apiardeal

Creat de dodoedragos, Aprilie 01, 2016, 10:16:57 AM

« precedentul - următorul »

dodoedragos

Buna ziua tuturor.
Ce se intampla cu biblioteca Apiardeal? Eu, nu mai pot accesa aceasta biblioteca.
Va multumesc anticipat pentru raspuns.

Lazi pline!

Cipi

Ia legatura cu administratorul forumului, domnul romikele.

ZooM

Buna ziua! Sunt proaspat pe forum si proaspat in ale apiculturii. Imi doresc sa incep cu 2-3 stupi si sa invat usor, usor.. Am observat ca forumul acesta are o biblioteca pe care as dori foarte tare sa o accesez. Pe langa faptul ca as dori sa o accesez, as dori si un sfat cu care carte sa incep. Am 22 de ani si imi doresc sa fac lucrul acesta de aproximativ 3 ani, insa m-am chinuit foarte mult sa ajung la o anume facultate si n-am avut timp de nimic. Am vorbit cu prieteni care se ocupa cu asa ceva si m-au sfatuit ca inainte sa ma apuc sa cumpar stupi sa citesc si sa invat teoretic, iar atunci cand consider ca pot sa incep, sa cumpar 2-3 stupi.

Closcutz

Manualul apicultorului, Stuparitul de Hristea dc ai rabdare si iti place sa citesti sau orice carte.. pt incepatori. Majoritatea sunt variatii pe aceeasi tema!

Fifi

Si eu sunt tot incepator si nu pot accesa biblioteca.
Va rog sa mai pune-ti link-ul.
Multumesc mult.
Sunt incepator va rog sa dati cu sfaturi si nu cu pietre.

romikele


alingo

Nici eu nu pot accesa Biblioteca Apiardeal. Ce se intampla ?

mickyyo

Cu respect , imi poate spune  cineva ce se intampla cu " Bibliografia Apiardeal" nu pot accesa nimic ...MULTUMESC