Proiect Apicultori Neafiliati

Creat de filip, Decembrie 17, 2013, 09:47:48 AM

« precedentul - următorul »

dan sebastian

Daca in spatele centrului sunt oameni motivati, care vor munci, sigur vor avea succes. De cand cu orice poate fi livrat in 24 de ore in orice colt civilizat din lume s-au schimbat multe in bine.
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

D006

  Aici nu e vorba de livrare ci sa gasesti client la zeama ta . Dar daca zici ca se poate spune-mi cine poate livra 100 de tone de miere in 24 de ore in Japonia si asta la un pret rezonabil  ?

filip

Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

PACO

Cam slaba miscarea pe aici, pe la dezorganizati sau pe la neasociati !
 

D006

   Cred ca este timpul sa dezvolt un proiect de asociere a apicultorilor neafiliati !

filip

Citat din: dragos2006 din Ianuarie 16, 2014, 10:59:39 AM
   Cred ca este timpul sa dezvolt un proiect de asociere a apicultorilor neafiliati !
Stai bland!
Tu esti asociat deci nu poti dezvolta un proiect a apicultorilor neafiliati!
Vei afla in curand noutati.
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

D006


romikele


filip

Citat din: romikele din Ianuarie 16, 2014, 04:50:28 PM
La nevastă!  :rotfl:
Romikele ai aflat si tu ca doamna e cu stupii si cu malaiu?
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

romikele

Am citit pe-un gard  :razz:

D006

  Pana acum am crezut ca sunt doar angajat dar am aflat ca am si eu unele drepturi .... de asociat ! smecherie tata  sa fii asociat !

filip

Citat din: dragos2006 din Ianuarie 16, 2014, 06:21:47 PM
  Pana acum am crezut ca sunt doar angajat dar am aflat ca am si eu unele drepturi .... de asociat ! smecherie tata  sa fii asociat !
Daca e asa bine asociat ,dece vrei sa te implici in proiectul celor neasociati?
Ori pregatesti terenul...........
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

pharaonu75

Dragos, sa-i ceri banii inapoi celui care a confectionat panoul de la stupina... i-a gresit numele patroanei...
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

romikele

Chiar eram curios daca mai vede cineva  :rotfl:

D006

Citat din: filip din Ianuarie 16, 2014, 06:26:11 PM
Daca e asa bine asociat ,dece vrei sa te implici in proiectul celor neasociati?

  Vreu sa va organizez si pe voi neasociatilor , va vedeti si voi lumea reala ! Ca voi traiti pe alta lume !