dispozitiv de perforat rame .

Creat de PARINTELE, Noiembrie 18, 2013, 09:05:20 PM

« precedentul - următorul »

Porfy66

Am cumparat si eu acest dispozitiv si il recomand cu toata increderea!
Nu are cum sa se deformeze pt ca e facut din materiale de cea mai buna calitate!
Mi-a usurat munca si pusul capselor a devenit o placere!
:hi: :hi: :hi:

PARINTELE

 Dupa ce multi dintre voi mi-ati recomandat acest dispozitiv,am facut bine si l-am  cumparat Acum eu, ca si voi recomand acelasi dispozitiv. Este un lucru extraordinar.
Cu respect tuturor
I. Baroiu

soricul

Citat din: pop alin daniel din Noiembrie 20, 2013, 07:15:49 PM
un prieten mi-a imprumutat un dispozitiv asemanator luat din targ de la un sarb, ai spor cu el problema este ca dupa un timp se deformeaza cuitele si nu mai gaureste pe centru , intreb si eu pe cine are un astfel de dispozitiv ca cel din film nu i sa intamplat sa se deformeze cuiele pentru ca as fi interesat sa achizitionez unul
Cel dela sarbi are o problema, in sensul ca forta de apasare este doar dnitr- o singura parte si de aceea apar ,,deformari" cum spuneti dv. dar eu l-am ,,PLAGIAT" aproximativ,  i-am pus parghii pe ambele parti si merge OK., PRETUL nici nu se compara cu cel afisat pe la noi. La sarbi este 26 euro, daca-l confectionezi singur, este ceva de munca dar merita
"Viata eroilor,dintre toate,este cea mai mare lectie de umanitate pe care ne-o da istoria"

SPYKAL

Citat din: PARINTELE din Noiembrie 21, 2013, 07:40:25 PM
Dupa ce multi dintre voi mi-ati recomandat acest dispozitiv,am facut bine si l-am  cumparat Acum eu, ca si voi recomand acelasi dispozitiv. Este un lucru extraordinar.
Cu respect tuturor
I. Baroiu
:bravo: =D> =D> =D> =D> =D Felicitari!!! Ai sa vezi cat de bun este la iarna cand ai sa te ocupi de rame. Stima si respect!!!