poliflora

Creat de bee_lover, Noiembrie 18, 2007, 06:19:22 PM

« precedentul - următorul »

PricopArthur

E simplu sa pui o ecuatie in care nu dai datele de baza si apoi sa o faci pe grozavul ca nimeni nu stie ce ai in minte.
Miere multă şi inimă curată!

bee_lover

va rog,putina decenta domnule valter ca doar nu suntem la armata aici nu sunt superiori si tilicari aici suntem egali.

valter

Raman cracanat la interventia dumitale, omitand varsta pe care o purtati- cu multi ani sub ceia ce port eu pe umeri[ nu fac aluzie la grade, tinandf cont ca afara sunt sub zero grade].
Greseala-mi apartine si o corectez cu multa usurinta.Copii trebuie tratati cu multa indiferenta stii faptul ca plang des. Nu am sa mai postez ca urmare a faptului ca toleranta este caracteristica celor ce gandesc.
Bucurativa,va salut .
Iertarea este o virtute crestina.    Alexandre Dumas.

D006

Citat din: valterRaman cracanat la interventia dumitale, omitand varsta pe care o purtati- cu multi ani sub ceia ce port eu pe umeri[ nu fac aluzie la grade, tinandf cont ca afara sunt sub zero grade].
Greseala-mi apartine si o corectez cu multa usurinta.Copii trebuie tratati cu multa indiferenta stii faptul ca plang des. Nu am sa mai postez ca urmare a faptului ca toleranta este caracteristica celor ce gandesc.
Bucurativa,va salut .
Domnule Valter undeva spuneati ca aveti o cariera militara in spate.Am mai observat la postarile dvs. multa ironie.Aici userii sunt subordonati moderatorului precum in armata cei mai mici in grad se subordoneaza celor mai mari in grad.