buna

Creat de murarudumitru, Martie 11, 2010, 12:58:35 AM

« precedentul - următorul »

Bătrânul

Citat din: murarudumitruda asa este cum ziceti o sa le ard eu leam spalat dar degeaba  deacea am nevoie de ajutoru unor oameni cu suflet multumesc de raspuns si de sfaturi
Dumitre tu mai poti lucra ceva ? Ce ai lucrat ultima data? Cu ce ocupatie iti duci zilele? Poti muncii cu miinile sau esti la mila oamenilori?

taky86

Buna ziua
Azi am fost in vizita la Murariu Dumitru din Gottlob si am fost profund impresionat de taria de caracter de care  da dovada.
Nu a mintit nimic din ce a relatat despre durerea sa .
Cu toata suferinta sa este un bun gospodar ceea ce se vede din foto.
Asa un om merita de la viata mult mai mult.
Nu vreau sa ma intind cu prea multe discutii, rog pe cei care pot si vor sa il ajute macar noi ca autoritatile ..............................
Am facut cateva poze dar am uitat sa setez aparatul si nu pot sa le atasez ca sunt prea mari,rog pe cei care ma pot ajuta sa o faca sa le putem atasa sa fie vazute drept marturie
o zi buna multumesc
Sa nu fiti singuri...............

taky86

am reusit
Sa nu fiti singuri...............

taky86

inca una
Sa nu fiti singuri...............

taky86

inca una
Sa nu fiti singuri...............

taky86

inca una
Sa nu fiti singuri...............

taky86

si foarte multi porumbei
Sa nu fiti singuri...............

taky86

ultima
Sa nu fiti singuri...............

prisecarul

acum nu ne ramane decat sa viram banii in contul pe care Batranul il va indica!
sper ca se vor gasi destui stupari care sa il ajute!
mai ales, ca din cate stiu eu, este primul caz de acest fel!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

taky86

buna ziua
pentru alte relatii care nu se pot scrie pe forum tel 0729034424
o zi buna cu multa sanatate :hi:
Sa nu fiti singuri...............

Bătrânul

Citat din: Batrinul
Citat din: murarudumitruda asa este cum ziceti o sa le ard eu leam spalat dar degeaba  deacea am nevoie de ajutoru unor oameni cu suflet multumesc de raspuns si de sfaturi
Dumitre tu mai poti lucra ceva ? Ce ai lucrat ultima data? Cu ce ocupatie iti duci zilele? Poti muncii cu miinile sau esti la mila oamenilori?
Eu inca am REZERVE dar  voi respecta dorinta voastra . Dupa stiinta mea nu da pescarului peste ca-l maninca si miine nu are iarasi. DA-I BAT de pescuit sa poate prinde peste de cite ori are nevoie. Vroiam sa-i propun o afacere sigura pe care poate dasfasura in conditii optime si cu mindrie : asamblarea si insirmarea ramelori pentru stupari la un cost convenabil partilori dar vad ca la intrebarile cu munca....tace :nod:  :rusine:

filip

Eu propun sa deschizi un cont in care sa se adune banii,apoi in functie de suma adunata decidem.
Cred ca merita EL si familia o sansa.Cat despre afacere se poate discuta,depinde daca poate ori nu asigura paza marfi ,are spatiu de stocare sigur,etc
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

Bătrânul

Citat din: filipEu propun sa deschizi un cont in care sa se adune banii,apoi in functie de suma adunata decidem.
Cred ca merita EL si familia o sansa.Cat despre afacere se poate discuta,depinde daca poate ori nu asigura paza marfi ,are spatiu de stocare sigur,etc
Pentru a EXLUDE orice indoiala a corectitudini MELE voi deschide contul pe numele LUI din care pot scoate banii pentru cumparaturi dar se si poate verifica chiar de el cine cit a pus si eu decontez ce am cumparat din bani. Va rog SA POSTATI DONATIILE NUMAI DUPA DEPUNEREA BANILORI . stiti in banca intentiile nu se contorizeaza :rotfl: DECI MIINE AVETI CONTUL :hi:

D006

De asta vam propus pentru ca nu aveam chiar nici o indoiala in privinta dv. dar este bine asa cum ati spus,ai am o intrebare dar asta o trimit pe privat.

filip

taky86,
Undei satul asta localizat in judet?
"Azi am fost in vizita la Murariu Dumitru din Gottlob."
Sa   stim si noi daca trecem prin zona.
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)