buna

Creat de murarudumitru, Martie 11, 2010, 12:58:35 AM

« precedentul - următorul »

janese

Citat din: AndreiRNCum se implica o persoana reala si verifica situatia la fatza locului contribui si eu ce ce pot de aici de la distanta.
Drone era de prin zona aia dar pacat ca nu e om serios.
cum sa nu fie ma serios??? ia sa vezi tu cum se implica si verifica situatzia si-ii da omului trei familii de albine!!!!!!

murarudumitru

eu cum am mai zis va rog veniti la mine va invit sau datimi un numar sa va sun nustiu ce sa zic eu oricum va multumesc  dar astai adevaru nu cred ca merita sa minti pe cineva eu va astept sa verificati sa vedeti ca nu am casa mea si multe daia vreau sa ma anmultesc sa scot familia din necazuri

murarudumitru

am zis ca am 6 stupi dar trebuia sa zic ca am avut dar acu care traesc am 3 famili slabute dar ma bucur ca traesc si astea  ce sa zic se poate verifica ca asai ce sa zic

janese

DUMITREEE...CE-A DEPINS DE TINE TU AI FACUT!!!acu a intrat mafia pe fir si face cercetari!!! tu nu trebui decat sa-ti vezi de familia ta si restu...las pe noi!!!
:hi: mafiotzii de pe apiardeal...implicare...verificare...fiscu....informatzii...contrainformatzii...pe el!!!!!! :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :hi:

murarudumitru

si sincer va zic ca miasd fi dorit sa fiu nu ca dv cu albine sa pot sa merg ca aveam si eu atunci albine si ajutam si eu cum ajutati dv va rog datimi un numar de fix cineva

murarudumitru

va multumesc chiar ami doresc sa ne cunoastem sa vedeti ce poate face o persoana an carut si nu are cu ce va multumesc

janese

ma nepoate..tu te-ai fastacit cu treaba cu ba am sashe...ba am trei..si deaia s-au speriat ,,gorobetzii" si s-au bagat in porumb!!!ai rabdare!!!
janese 0724321005...sa nu te puna dracu sa ma suni ..ca ma gasesti in vreo pasa proasta de te balacaresc ce n-ai vazut tu!!! tzi-am zis: TACI SI AI RABDARE!! ca cine stie ce dracu mai zici de-i sperii pe totzi!!!! :rotfl:  :rotfl:  :hi:

filip

Citat din: murarudumitrusi sincer va zic ca miasd fi dorit sa fiu nu ca dv cu albine sa pot sa merg ca aveam si eu atunci albine si ajutam si eu cum ajutati dv va rog datimi un numar de fix cineva
Prietene,sa sti ca nu-mi pare rau sa ajut,dar cand sunt mintit sunt fiara.
Apropos si eu am un handicap am proteza la un picior dar asta nu ma impiedica sa cred in visele mele.
Astept sa vad cum se concretizeaza o solutie daca nu i-ti trimit banii prin mandat postal
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

prisecarul

cel mai bine este sa trimetem banii la Batranul si de acolo, produsele vor pleca la dumitru!
ca altfel se intarzie mult!
asteptam un cont unde sa viram banii, sau o alta modalitate prin care  Batranul sa intre in posesia banilor!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

bucovineanu

Ar fi bine daca cineva din zona ar merge pana la adresa respectiva. Sunt si eu dispus sa contribui dupa ce se ia o hotarare.

D006

Donbazil nu este din zona ?daca da o poate rezolva cu un telefon avand o carte de telefon din timis si lam ruga frumos sa faca gestul acesta .

Bătrânul

Daca aveti incredere in mine MA ANGAJEZ sa fac verificarea de rigoare si va informez de rezultat . Daca dupa informarea voastra veti dori sa ajutam va fac public un cont in care tot public depunem banii si trimit stupii.  Primul pas :Il rog pe murarudumitru sa posteze o fotografie cu el imprauna cu familia sa si sa posteze codul postal a localitatii in care traieste eventual cu codul numeric personal din buletin. Ar fi un ajutor pentru mine daca ai scrie si numele primarului sau al sefului postului de politie din localitate. :hi:

balanescuadrian

Citat din: murarudumitruastai adresa mea unde ma puteti gasi muraru dumitru sat gottlob jud timis nr 527 cod307251 va multumesc din suflet tuturor care ami dati o speranta  si dea putea sa fac sui eu ceva sa ma extind
..adresa era postata!! :hi:

murarudumitru

raspuns pentru batranu adresa mea sat gottlob jud timis nr 527 cod postal 307251 nr de telefon alu sefu politiei andrei al cheama 0761690659 nm la primariea gottlob 0256383104 cod numeric per 1720516033078

murarudumitru

nam specificat sa antrebati de familia muraru dumitru baiati cei an carut si sta la dormitoarele fermi fosta ferma eu as  va multumesc