buna

Creat de murarudumitru, Martie 11, 2010, 12:58:35 AM

« precedentul - următorul »

murarudumitru

astai o poza an curtea mea

murarudumitru

si astai langa balta am facut o balta de peste unde ami mai petrec timpul

murarudumitru

si astai langa balta am facut o balta de peste unde ami mai petrec timpul

murarudumitru

datimi un numar de fix ca pe ala am minute sau o adresa de mes daca vreti astai baiatu meu mai mare care a fost antepat de numa vreo 40 de albine a fost la spital dar tot nui e frica de albine ma ajutat sa iau un roi de pe o creanga anul trecut si ia cazut roiu pe el

Adrian Roman

Prietenului meu BATRANUL Te rog un nr. de cont bancar, sa trimit bani pentru 2 chituri, cadou ptr.MURARUDUMITRU, sa-i fie de folos ! Cu expedierea, deodata cu celelalte. Sa ne vedem sanatosi ... :hi:

filip

Doua chituri si din partea mea+ rame un pachet.
Modalitatea de plata va rog.
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

murarudumitru

astai adresa mea unde ma puteti gasi muraru dumitru sat gottlob jud timis nr 527 cod307251 va multumesc din suflet tuturor care ami dati o speranta  si dea putea sa fac sui eu ceva sa ma extind

janese

eu zic sa mai asteptam putzin sa vedem cata cheshca se strange...sa faca batranu coletu...sa vada si el cat costa transportu...sa nu-l bagam pe dumitru in rahat sa-i vina coletu si sa-i ceara aia bani pe transport!..sa mai asteptam o saptamana
batraneeee!!! unde trimitem banii??? :uimit:  :hi:

apicultor1

Inteleg ca ai 6 fam. de albine si vrei sa-ti faci un nr. mai mare. Pot sa-ti trimit  prin posta cateva matci imperecheate sa faci roiuri in perioada dorita de tine. Sa-mi spui nr. de matci, luna in care le doresti si coletul cu matci ajunge la tine la data stabilita. Am notat si nr. tau de telefon.

murarudumitru

nu 3famili am am intrat an iarna cu 5 2 miau murit din cauza lazilor as facute de mine cum am putut si eu dar 3 am nu de mult am bagat ceva sirop direct an rame ca au esit afara sau curatat as anregula cu cei trei care ai am

filip

Citat din: murarudumitruma numesc murarudumitru am 37 de ani casatori am 3 copii am 6 stupi de mic copil lucru cu albine dar nu ma pot extinde din cauxa banilor eu sun an carut de 15 ani poate cineva ma ajuta sa pot lua 10 cuti goale ca albine am sa anmultesc va multumesc nr meu 0256383328 jud timis sat gootlob nr 527
murarudumitru a scris:
nu 3famili am am intrat an iarna cu 5 2 miau murit din cauza lazilor as facute de mine cum am putut si eu dar 3 am nu de mult am bagat ceva sirop direct an rame ca au esit afara sau curatat as anregula cu cei trei care ai am
Omule hotarastete ce si cum
Nu ne place sa fim luati de fraieri
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

prisecarul

Citat din: filip
Citat din: murarudumitruma numesc murarudumitru am 37 de ani casatori am 3 copii am 6 stupi de mic copil lucru cu albine dar nu ma pot extinde din cauxa banilor eu sun an carut de 15 ani poate cineva ma ajuta sa pot lua 10 cuti goale ca albine am sa anmultesc va multumesc nr meu 0256383328 jud timis sat gootlob nr 527
murarudumitru a scris:
nu 3famili am am intrat an iarna cu 5 2 miau murit din cauza lazilor as facute de mine cum am putut si eu dar 3 am nu de mult am bagat ceva sirop direct an rame ca au esit afara sau curatat as anregula cu cei trei care ai am
Omule hotarastete ce si cum
Nu ne place sa fim luati de fraieri
janese, avem de-aface cu un nou student?
ar fi pacat sa insele increderea acestor minunati oameni care au sarit in ajutor!
sper din tot sufletul sa nu fie adevarat!
:nono:  :nono:  :nono:  :nono:  :nono:  :nono:
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

janese

ma!!! ca ai trei,sau sase..treaba asta nu ma intereseaza...eu vreau sa fiu  convins ca esti corect cu situatzia relatata de tine despre tine!!ata tot..si pe urma vedem noi!!!
daca zici ca ai acu decat trei..eu  ash vorbi cu vreun stupar din zona..sa-ti faca doi-trei  roi...eu sa-i trimit aluia banii si sa tzii aduca acasa!!!dar cum am zis  mai vorbim!
cauta si tu sa nu fii ambiguu in niste relatari...zi-o p-a dreapta...ca daca te fofilezi shi te balbai...pierzi!!!!!
hai...!!!!!mobilizeaza-te si implica-te!!!
vezi ca aia nu au murit din cauza cutiilor!!! :hi: da-mi o tzagare ca m-ai inervat!!!!! :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

janese

Citat din: prisecarul
Citat din: filip
Citat din: murarudumitruma numesc murarudumitru am 37 de ani casatori am 3 copii am 6 stupi de mic copil lucru cu albine dar nu ma pot extinde din cauxa banilor eu sun an carut de 15 ani poate cineva ma ajuta sa pot lua 10 cuti goale ca albine am sa anmultesc va multumesc nr meu 0256383328 jud timis sat gootlob nr 527
murarudumitru a scris:
nu 3famili am am intrat an iarna cu 5 2 miau murit din cauza lazilor as facute de mine cum am putut si eu dar 3 am nu de mult am bagat ceva sirop direct an rame ca au esit afara sau curatat as anregula cu cei trei care ai am
Omule hotarastete ce si cum
Nu ne place sa fim luati de fraieri
janese, avem de-aface cu un nou student?
ar fi pacat sa insele increderea acestor minunati oameni care au sarit in ajutor!
sper din tot sufletul sa nu fie adevarat!
:nono:  :nono:  :nono:  :nono:  :nono:  :nono:
ai rabdare...sa nu vorbim cu pacat!..acu ca am intrat in hora..joc pana la cap chuiar daca o iau in barba!!!!dar atata ii trebui sa ma faca si timisheanu!!!!!
v-ar place ai???????
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl: ce v-atzi mai tavali voi pe jos de ras daca m-ar face asta!!!...dar vorba mea...prost sa fiu...dar sa-mi reviu!!!  am rabdare!!!!
ORICUM MI-A PLACUT MOBILIZAREA COLEGILOR NOSTRI!!! CINSTE LOR!!!!
oprim toate actiunile sa vedem ce si cum!!! dar daca e adevarat..si sa duce unu la el acasa sa vada situatia si zona apicola...ar merita o mobilizare generala sa-i facem si lui o stupina de vreo douazeci de familii de productie!!!ar fi o gura buna de oxigen pentru familia lui!!!
deocamdata asteptam si mai sporogaim..aici ca babele
filipeee!!!! te aprinseshi????ma astia ,,de pe apiardeal"  suntetzi tare sensibili si tafnoshi!!! nu prea tzinetzi la tavaleala!!!! sa traiesti valtere!!!! :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

D006

Cum se implica o persoana reala si verifica situatia la fatza locului contribui si eu ce ce pot de aici de la distanta.
Drone era de prin zona aia dar pacat ca nu e om serios.