buna

Creat de murarudumitru, Martie 11, 2010, 12:58:35 AM

« precedentul - următorul »

murarudumitru

ma numesc murarudumitru am 37 de ani casatori am 3 copii am 6 stupi de mic copil lucru cu albine dar nu ma pot extinde din cauxa banilor eu sun an carut de 15 ani poate cineva ma ajuta sa pot lua 10 cuti goale ca albine am sa anmultesc va multumesc nr meu 0256383328 jud timis sat gootlob nr 527

janese

Citat din: murarudumitruma numesc murarudumitru am 37 de ani casatori am 3 copii am 6 stupi de mic copil lucru cu albine dar nu ma pot extinde din cauxa banilor eu sun an carut de 15 ani poate cineva ma ajuta sa pot lua 10 cuti goale ca albine am sa anmultesc va multumesc nr meu 0256383328 jud timis sat gootlob nr 527
cat e un corp de dadant 1/1 pe la voi???
ma gandesc ca in primul an..pentru roi ai avea nevoie de corpul de jos!
potzi lucra tu la funduri?..daca ai scandura??? ai unde face stinghii la circular undeva???..sunt niste variante...ca ..cutii complete..sunt cam scumpulitze!!!
dar varianta de la batranu ..cu kit de montat acasa..ai putea?
nu carecumva sa nu fii sincer,caaa.....!

prisecarul

Citat din: murarudumitruma numesc murarudumitru am 37 de ani casatori am 3 copii am 6 stupi de mic copil lucru cu albine dar nu ma pot extinde din cauxa banilor eu sun an carut de 15 ani poate cineva ma ajuta sa pot lua 10 cuti goale ca albine am sa anmultesc va multumesc nr meu 0256383328 jud timis sat gootlob nr 527
am trimis un MP, pentru a primi de la batranul adresa unde voi vira banii pentru 2 kit-uri de stup 1/1 cu magazie de 1/2, urmand ca dupa primirea banilor sa va puneti de acord cu modul de predare-primire.
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

murarudumitru

anca odata va multumesc am facut zeci de apeluri dar nima nu mia dat macar o mica speranta dar dv miati dat poate asa ma pot scapa si eu din multe necazuri anmultindumi si eu albinele sincer va spun ca nu am mama nu am tata numa familia si pe dumnezeu si uni oameni care ma ajuta si aia sant putini domnu sa va ajute familia

janese

capu sus si nu te mai vaita!!! gata!!! ca acu ma inervezi si cer o tzagare!!!
vad ca potzi sa le inchei tu!!! atunci...trimit si eu lu batranu 200 ron si el sa-tzi dea trei kituri...acu zi-i lu batranu ce cutii vrei!!!
batrane!!!! suporta ma si tu taxa postala sau umple si tu cutiile astea cu rame!!! :rotfl:  :rotfl:  :hi:
batrane..pune aici adresa!!!!
hai sa ne implicam!!!...ca vine salcamu peste omu asta!!!! sal umplem de miere!!!! :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:
flacauleee...zi si tu ce cutii ai vrea..ca daca zici aici..s-ar putea sa ne mai vina si alte idei!!!!!
dragosheluleeee.......(vezi ca te mangai??)...ia implica-te si tu,inima larga!!!! sau tzi-e frica de inca un concurent pe piatza mierii??? :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:
ma romikeleee,ma...tu ce zici????

janese

Citat din: prisecarul
Citat din: murarudumitruma numesc murarudumitru am 37 de ani casatori am 3 copii am 6 stupi de mic copil lucru cu albine dar nu ma pot extinde din cauxa banilor eu sun an carut de 15 ani poate cineva ma ajuta sa pot lua 10 cuti goale ca albine am sa anmultesc va multumesc nr meu 0256383328 jud timis sat gootlob nr 527
am trimis un MP, pentru a primi de la batranul adresa unde voi vira banii pentru 2 kit-uri de stup 1/1 cu magazie de 1/2, urmand ca dupa primirea banilor sa va puneti de acord cu moidul de predare-primire.
vezi ma prisecare ca la anu ii trebui caturi!! ...anu asta face roi!

orbanstefan64

pentru trei lazi dau eu ramele
janos bacsi va rog sa dati dela mine ramele pt trei lazi
doamne ajuta!

janese

Citat din: murarudumitruanca odata va multumesc am facut zeci de apeluri dar nima nu mia dat macar o mica speranta dar dv miati dat poate asa ma pot scapa si eu din multe necazuri anmultindumi si eu albinele sincer va spun ca nu am mama nu am tata numa familia si pe dumnezeu si uni oameni care ma ajuta si aia sant putini domnu sa va ajute familia
ce ai scris mai sus...semeni cu mine cand ma dau lovit in aripa!!!..dar totushi eu itzi dau crezare..si mergem inainte!!!
stuparilor!!...daca iau tzeapa si de la timiseanu asta????
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl: ca parca e lovit rau saracu!!! daca e asha imi cer scuze de ce am scris aici si sa-mi port pacatele...dar daca iau tzeapa..iar rad ashtia si cu curu de mine!!!!!! :rotfl:  :rotfl: vom vedea!!!

D006

Citat din: murarudumitruma numesc murarudumitru am 37 de ani casatori am 3 copii am 6 stupi de mic copil lucru cu albine dar nu ma pot extinde din cauxa banilor eu sun an carut de 15 ani poate cineva ma ajuta sa pot lua 10 cuti goale ca albine am sa anmultesc va multumesc nr meu 0256383328 jud timis sat gootlob nr 527
Daca pui poze cu tine si cu stupina ta eu m-asi implica.
   Am ceva cunostinte in zona.

janese

pai daca ai pe cineva prin zona...trimite unu pana la el..cu trei pungulitze de bomboane
de unde sa aiba asta fotodigital..telefon cu camera???? :uimit:  :hi:

D006

Daca are calculator si ne cere ajutor atunci stie sa faca si restul .Am om de baza in zona dar are servici .S-ar citi printre randuri mai multe . :hi:

prisecarul

Citat din: janese
Citat din: prisecarul
Citat din: murarudumitruma numesc murarudumitru am 37 de ani casatori am 3 copii am 6 stupi de mic copil lucru cu albine dar nu ma pot extinde din cauxa banilor eu sun an carut de 15 ani poate cineva ma ajuta sa pot lua 10 cuti goale ca albine am sa anmultesc va multumesc nr meu 0256383328 jud timis sat gootlob nr 527
am trimis un MP, pentru a primi de la batranul adresa unde voi vira banii pentru 2 kit-uri de stup 1/1 cu magazie de 1/2, urmand ca dupa primirea banilor sa va puneti de acord cu moidul de predare-primire.
vezi ma prisecare ca la anu ii trebui caturi!! ...anu asta face roi!
NU-I STRICA!
daca ne vrea, din 2 caturi face o cutie!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

prisecarul

Citat din: cusmanghita
Citat din: murarudumitruma numesc murarudumitru am 37 de ani casatori am 3 copii am 6 stupi de mic copil lucru cu albine dar nu ma pot extinde din cauxa banilor eu sun an carut de 15 ani poate cineva ma ajuta sa pot lua 10 cuti goale ca albine am sa anmultesc va multumesc nr meu 0256383328 jud timis sat gootlob nr 527
Daca pui poze cu tine si cu stupina ta eu m-asi implica.
   Am ceva cunostinte in zona.
pune poze, pentru ca ai de castigat!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

murarudumitru

astai tot ce am poze dar cine vrea ca am vazut ca cineva nu crede poate veni la mine ai bine primit dar eu zic ca este un dumnezeu  va multumesc am si zis bagati idul meu murarudumitru

murarudumitru

am mai ziz ca eu nu prea pot lucra cu multietajat dar daca am lucru si cu dinastea am si dadant 2 coti si multietajat am dar as facute de mine si miau murit albinele an ei din cauza ca nus ancheiate bine leam facut si eu cum am putut an poza asta as la mures la pescuit cami place si pescuitu