Andrei californianul

Creat de dragos2006, Octombrie 23, 2010, 11:05:09 AM

« precedentul - următorul »

pharaonu75

"Iti dai seama ca e complexat."
"INTELIGENTULE."

Si va mai mirati ca degenereaza discutiile si se ajunge la avertismente... doar ce spuneam ceva mai inainte sa lasati apelativele de-o parte si sa vorbiti despre albine!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

D006

Pai aici NU trebuie vb despre albine.
Despre orice altceva merge ca doar de aia sa facut sectie speciala.  :hi:

printisor

Jegule, pune nr de telefon pe forum si dal cui vrea sa de telefon, spunele unde e localitatea unde dau telefon. :finger:
Life is tough, but it's tougher when you're stupid=Viaţa este grea, dar este mai grea cand esti prost.

http://forumulcucocosi.blogspot.com/

printisor

De ce nu pui nr de telefon pe forum sa vada lume cine minte ,o lamurim intr-o parte s-au alta.Vede lumea cum sint beat cind vorbeste cu mine. :finger:
Life is tough, but it's tougher when you're stupid=Viaţa este grea, dar este mai grea cand esti prost.

http://forumulcucocosi.blogspot.com/

D006


pharaonu75

Citat din: printisor din Octombrie 25, 2010, 11:54:17 PM
Jegule, pune nr de telefon pe forum si dal cui vrea sa de telefon, spunele unde e localitatea unde dau telefon. :finger:

Va atrag atentia ca la urmatoarea postare de genul asta veti lua o pauza pe acet forum!
Am asteptat destul ca dvs sa postati ceva si despre apicultura, insa degeaba...

Desi detestati "o a doua sansa", pe care o considerati apanajul unei mentalitati tipic romanesti, ati primit-o! Nu-i dati cu piciorul!
:hi: :hi:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

printisor

Te rog sa ma banezi e mai bine ptr mine. Vad ca nu vrei sa lamuresti lucrurile deci sa stau la mina uni asa om prefer sa plec.
Life is tough, but it's tougher when you're stupid=Viaţa este grea, dar este mai grea cand esti prost.

http://forumulcucocosi.blogspot.com/

stefan1

  Eu cred ca Andrei ar trebui sa-si stearga postarea cu bautura, daca il deranjeaza atata pe Printisor.
  De asemenea sa evite sa raspunda la postarile userilor care sunt deranjati de felul lui de a fi, evitand astfel animozitati inutile.
  Apreciez atitudinea moderata a moderatorului.
  Si parerea mea este ca Printisor sa-si treaca o localitate si o varsta. Asta ar mari increderea cu care este privit, chiar daca a mai postat si sub alte username-uri.
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

Kiwi Bee

Se pare ca vom ajunge acolo unde eu prevesteam pe Romikele cind a infiintat forumul nou.

Eu unul nu am citit nimic urit din partea lui Andrei adresat oricarui alt forumist.Nu vreau sa spun ca nu ar fi scris ci doar ca eu nu am citit si asta nui de mirare.Se deschid atitea topice de nu mai poti citi totul.Sa va spun cite topice sint relatate numai lui VARROA?............. nu stiu .... ca sint asa de multe ca nu le mai citesc pe toate.
Vine un forumist nou sau vizitator si nu gaseste ceea ce doreste si in loc sa caute mai mult isi pierde poate rabdarea si deschide un topic nou cum il taie la meniul care crede el/ea ca este bine pt. el/ea si se incep noi postari.
O aglomeratie de informatii fara inteles mai ales pt. un incepator.

Eu unul cind am dorit sa deschid un nou topic pe care nu stiam unde sal deschid iam cerut parerea lui Romikele si treaba a mers super bine.

Ceea ce priveste jignirile facute de unii poate mai tineti minte un tinar apicultor din RO sa adresat urit cuiva acum citeva luni si i sa atras atentia si a primit citeva zile sasi stearga postarile sau moderatorul il va sterge si nu numai.Tinarul a urmat sfatul si a sters/modificat postarea.

Cam toti care postam pe aici am contribuit deja cu cite un pic pt. acest forum cu idei, poze, filme.
Chair si aceia care posteaza zeci de filme li sa intimplat sa se adreseze altui forumist cum ar fi:"baaa desteptule, baaaa dute si invata apicultura baaa prostule .... ca eu de 20 de ani.......etc".

Astfel de postari exista si astazi pe aici si nimeni nu lea sters de luni de zile.

Cind cineva se adreseaza altcuiva in felul acesta eu iasi atrage atentia si iasi da citeva zile sasi stearga/modifice postarea SAU.................................. iasi sterge toate postarile din toate topicele din toate meniurile existente pe acest forum.Asta este o treaba psihologica si respectivul sar invata minte pe toata viata indiferent cine sa fie.Dar nu lasi bana ci lasi lasa sa posteze din nou pina cind se incadreaza in regulamnent.

Pharaonul are dreptate cu nr de tel.
Cine face login poate vedea nr. de tel al altora cine nu face login nul vede.
Cine poate face login?
Acela care a primit parola ceruta de la moderator/admin.Asa se vor exclude clonii.
Intrebarea este:cine doreste asta????

Sa nu credeti ca in democratie nu exista securitate.Ba chiar este nevoie de o securitate mai complexa.Andrei var putea povesti cum este in SUA, nicidecum asa libertate can RO.Doar in filme.

Pina cind admin nu ia masuri nu cred ca se vor schimba lucrurile inspre bine.
Miar place sa nu mai am 10 mii de  topice pt. acelasi subiect in diferite  locuri.Asi citi si eu cu mai multa placere.