Andrei californianul

Creat de dragos2006, Octombrie 23, 2010, 11:05:09 AM

« precedentul - următorul »

ioanardelean55


Poate gresesc dar din cite stiu eu Milu si-a facut forumul lui asa poate sa faca si Andrei ,la valoarea lui ! nici nui mare lucru .

D006

Citat din: ioanardelean55 din Octombrie 24, 2010, 10:57:37 AM
eu am mai spus si nu mi-e greu sa o mai spun Andrei strica multe topicuri prin postarile sale facute anapoda , mergem bine pe un subiect pina cind intra el cu alte idei luate de unde ? ( numai el stie ) si de aici deviaza totul .acest aspect pentru cei cu mai putina experienta si care au cunostinte teoretice mai putine nu e observat . dar ceeace el spune de multe ori e valabi  (probabil )acolo unde el face apicultura . Chiar astazi i-am sugerat ca in loc sa  ne strice topicurile ( de multe ori interesante )  sa deschida el topicuri asa cum face Drasgos si alti  .
Ioane, eu odata nu am citit un argument pus de tine la o idee pusa de mine.
Tot ce citesc sunt lucruri negative adresate mie si nimic altceva.
O fi din frustrare?
Este adevarat ca atunci cand apare si o idee total diferita de opinia majoritati neuroni se pun in functiune si discutia se intetyeste.
Personal din controverse am invatat cel mai mult.  :hi:

D006

Citat din: prisecarul din Octombrie 24, 2010, 11:02:57 AM
la gradul lui de nesimtire, fii sigur ca va continua sa strice multe topicuri!
ce sa-i faci, omul le stie pe toate!
Tu esti neserios.
Pe motive "patriotice" te-ai suparat ca o fata mare.
Cat despre postat aiurea chiar vrei sa-ti atrag eu atentia cand o faci?
Pana acuma m-am aptinut.
Sau vrei sa discutam despre nesimtirea fiecaruia?
Oricum ca un copil ai zis ca ai incheiat discutiile cu mine dar continui sa-mi citesti posturile si sa discuti mai departe. Asa face un om serios?  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

D006

Citat din: dragos2006 din Octombrie 24, 2010, 11:10:18 AM
Un exempku clasic :
Re: semiremorca apicola-750 kg
« Răspuns #8 : Ieri la 08:28:54 »Citat
1. Tu mai usor iti construiesti singur asa ceva.
2. Dar la inceput iti trebuie remorca pt a stabili dimensiunile.
3. E una abandonata la servici si cred ca o scot cu $200.
4.  El nu intelege ca pentru noi este inutula aceasta postare deoarece nu aduce nici dracu o mana de fier vechi din California in Romania.
5.  El nu vrea sa inteleaga sau nu poate ca pentru noi , stuparii romani, ne intereseaza cu totul alte lucruri decat ce-i trece lui prin minte .
6.  Normal ar fi sa se limiteze la topicul care-i poarta numele si in rest sa se cam abtina.
1. Si o sa vezi ca pana la urma asa o sa se intample.
2. Foarte logic ce am scris dar tu nu te pricepi sa bati un cui in lemn asa ca .....
3. Sare pe rana ta.  :rotfl: :rotfl:
4. Numai daca ai avea tu idee cat "fier vechi" trece oceanu ..... tu ai fi primul care ai pune botul ca sa vada satul tot ce ai.
5. Nu CITI.
6. Asa cum te limitezi TU la apicultura facuta de tine la albinele tale.  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Nu ai avea ce sa postezi.

D006

Citat din: prisecarul din Octombrie 24, 2010, 01:21:59 PM
TOATA LUMEA ARE CEVA CU EL
destept baiatu"
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Mi-au mai crescut cititori.
O sa ai mii de posturi de citit dar macar la tine se intelege ca este sarcina de securist.
Vezi poate rezolvi vreo dilema pt tara ta.
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

D006

Citat din: dragos2006 din Octombrie 24, 2010, 01:45:17 PM
  Eu cred ca Andrei s-a apucat sa-si faca stupi pentru a se baga in seama cu noi . El s-a apucat de stuparie dupa ce a luat contact cu forumurile romanesti de apicultura.
M-am inspirat de la tine.
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

D006

Citat din: ioanardelean55 din Octombrie 24, 2010, 02:07:38 PM

Poate gresesc dar din cite stiu eu Milu si-a facut forumul lui asa poate sa faca si Andrei ,la valoarea lui ! nici nui mare lucru .
Daca erai un pic mai perspicate iti dadeai seama ca Milu e un personaj fictiv.
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

D006

  Adnrei ai dreptate ! esti cel mai bun produs al apiculturii romanesti si cel mai performant apicultor in viata !  Noi colectivul de pe Apiardeal te rugam din inima  : nu-ti mai pierde timpul cu noi prostimea care am ramas in tara sa facem stuparie primitiva , NU TE MERITAM ! Du-te pe alte forumuri unde vei fi apreciat la adevarata ta valoare . Valoare pe care mintea noastra limitata nu o poate percepe .
  La fel cum ai plecat din Romania si te-ai realizat credem ca este bine sa pleci si de pe Apiardeal si sa te realizezi ca stupar prin alte parti !

  PS . Milu este un om ca noi toti , eu personal am vorbit cu el.

ioanardelean55


Lasa vrajala am adresa lui si am vorbit de multe ori ,fictiv sau nu dar cu bun simt ,omu s-a retras  asa ca .........

D006

Citat din: dragos2006 din Octombrie 24, 2010, 07:34:31 PM
nu-ti mai pierde timpul cu noi prostimea care am ramas in tara sa facem stuparie primitiva.
Nu vb in numele altora.

printisor

"El nu are albine si nici pe motor nu mai urca decand a cazut.
Dar ii place sticla mult si ne stim de anii multi.
Cand am fost anul trecut pe acolo sa bagat in pamant. "
Domnule administrator ar mai trebui si alt exemplu ca sa va decideti ca omul acesta isi bate joc de un forum intreg iar dumneata se pare ca nu esti deranjat.
"Dar ii place sticla mult si ne stim de anii multi." acest om m-a jignit facindu-ma betivan.Nu ai de spus nimic?Omul acesta,bolnav nu ma cunoaste dar ma jigneste sub privirite tale(care presupun ca...)multumesc.As mai posta si alte exemple care sa va lamureasca dar cred ca este in zadar.
Life is tough, but it's tougher when you're stupid=Viaţa este grea, dar este mai grea cand esti prost.

http://forumulcucocosi.blogspot.com/

pharaonu75

A fost atentionat... acum de el depinde daca merge alaturi de noi inainte pe acest forum!

http://forum.apiardeal.ro/index.php?topic=1993.175
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

printisor

"acum de el depinde daca merge alaturi de noi inainte pe acest forum!" Va pot intreba ce inseamna aceasta afirmatie. Sper ca nu trebuie sa ma rog de el.Cred ca ar trebui sa depinda de dumneata.E doar o parere,gresesc?
Life is tough, but it's tougher when you're stupid=Viaţa este grea, dar este mai grea cand esti prost.

http://forumulcucocosi.blogspot.com/

pharaonu75

Oricine merita si o a doua sansa!
A fost atentionat, iar daca va continua in acest mod, va fi banat!
Pentru cat timp va fi banat, depinde de comportamentul sau si de gravitatea incalcarii regulamentului!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

printisor

Imi pernit sa va spun ca afirmatia cu a 2 sansa e tipic romaneasca prin care ce se evita  un raspun ..
Life is tough, but it's tougher when you're stupid=Viaţa este grea, dar este mai grea cand esti prost.

http://forumulcucocosi.blogspot.com/