buletinul apicol al lui marinlm64

Creat de marinlm64, Octombrie 30, 2011, 09:28:09 PM

« precedentul - următorul »

mape 48-petru manea

Cred ca so vazut foarte clar culoarea blidului in care se framanta   :razz:

Fane

Salutare pofticioșilor  mai aveți un loc și pt mine la frământat ca nevăstuica mea nu vrea sa-mi facă și mie , zice ca la paști îmi face  :hippo:
Salutari domnului  Marin și doamnei si multumim pt rețeta și filmuleț

RazvanTi

Citat din: romikele din Februarie 24, 2013, 11:56:50 PM
Asta e deja prea incitant!
Maine dimineata am treaba la asociatie, dar cand ternin, daca nevasta nu se apuca de colaci, bag divort si m-apuc de framantat! :D
poi cand ramai fara nevasta cam asta ajungi sa faci... o  iei la framantat  =)) =)) =))
sunt un "poliglot" in ale tehnicii
http://bricolaj.myforum.ro

silviu

  Bravo domnule!oamenii gospodari se vad de la o posta.Harnici ,destoinici,de admirat.Sunteti o adevarata placere pentru noi toti.Daca si pe moldoveanca mea (care nu ma laud dar este o gospodina deosebita) a impresionat-o si a admirat colacul,atunci sunt convins ca este deosebit.Trebuie sa ne gandim bine daca mai continuam cura de slabire.
   Sanatate si spor in toate.
                 Cu stima,
                          Chis
"Dumnezeu nu ne cere minuni.Acelea le face EL."
     Arhm.Arsenie Boca

marian_6777

Marine, de fiecare data urmaresc cu placere filmuletele tale, bine realizate, educative, chiar daca se intampla sa pricep mai greu unii termeni..., dar asta este farmecul tau, iar melodiile sunt extraordinare.
   Ai o familie frumoasa, de oameni gospodari. Felicitari, sa va dea dumnezeu sanatate si putere de munca. Este cel mai important.  =D> :hi:
Nu sunt decat doua cai sa ajungi in varful unui stejar: sa muncesti catarandu-te sau sa te asezi deasupra unei ghinde si... sa astepti sa creasca.

marinlm64


marinlm64


marinlm64


tassevasi


marinlm64

Mulţam tassevasi ,pentru postările astea ,baş mam bucurat ce am văzut ...sanătace... :hi:

tassevasi

  Ma  bucur ,macar o mica inspiratie , ca se pot face multe de mina omului .
  Numai bine Marine  :hi: :hi:

marinlm64

foto

marius_vfp

domnule marin , au si inflorit brandusele la dumneavoastra?
stiu cate ceva din tot nu totul din ceva


marinlm64