COOPERATIVA ,,CASA MIERII" SLOBOZIA -IALOMITA

Creat de BOB0, Decembrie 12, 2010, 11:04:29 PM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

Citat din: BOB0 din Decembrie 03, 2012, 10:42:31 PM
      Cu multa bucurie si satisfactie , vin a va anunta incheierea lucrarilor la constructie ,cat si dotarea cu utilajele aferente a obiectivului.                                                                                                                 Asta spre bucuria noastra si supararea carcotasilor .                                                                               Urmeaza ca ,  Simbata 08 12 2012  h 10  sa avem  ,,ADUNAREA GENERALA "a  cooperatorilor chiar la sediul obiectivului din Com. Ciulnita .  Cu acest prilej vom cinsti  cum se cuvine realizarea .                    Cu parere de rau , odata cu acest anunt nu voi  mai posta pe acest Forum  .  Motivul, am simtit o adversitate din partea unor membri marcanti, din pacate.                                                                        Tot  ce am dorit eu , a fost in a populariza un mod de a face apicultura, in folosul nostru si al beneficiarilor nostri.  :birthday: :offtopic:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
:bravo: :bravo: :bravo:
succes mult  Doamne ajuta!!!!

orbanstefan64

Citat din: romikele din Decembrie 03, 2012, 10:47:21 PM
Felicitari pentru realizare si nu va lasati influentati de carcotasi, acestia vor exista totdeauna, invidia si prostia fac o casa buna in Romania.

Aveti grija cum sarbatoriti evenimentul, ca va ia Fetea la ochi si va paraste la Finante pt. evaziune fiscala!  :D
eu am o dedicatie de sfintul nicolae .....binenteles pt romikele  =)) =))

Andra&Sandel - Lucru mare-i omenia (revelion 2008)

romikele


Kov iulian

Citat din: BOB0 din Decembrie 03, 2012, 10:42:31 PM
  Cu multa bucurie si satisfactie , vin a va anunta incheierea lucrarilor la constructie ,cat si dotarea cu utilajele aferente a obiectivului.                                                                                                                                                                                               

Urmeaza ca ,  Simbata 08 12 2012  h 10  sa avem  ,,ADUNAREA GENERALA "a  cooperatorilor chiar la sediul obiectivului din Com. Ciulnita .  Cu acest prilej vom cinsti  cum se cuvine realizarea .                   
                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
Am fost rugat sa anunt ca sa modificat un pic ora si locatia desfasurari acestui eveniment .

Locatia noua va fi la "Ionel Perlea " Sambata 8 Decembrie in jurul orelor  8-9 dimineata in sala unde a avut loc  simpozionul din cadrul targului apicol 2012 din Slobozia .

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

cipriene

Un sediu unde as putea sa vorbesc cu cineva (sau o  persoana de contact  pentru  mai multe detalii), se poate?
Multumesc.
Ajunge zilei rautatea ei! (Matei 6, 34)

Kov iulian

Va prezint in avampremiera imagini video de la inaugurarea oficiala a "UNITATII DE DEPOZITARE SI PROCESARE MIERE" a COOPERATIVEI AGRICOLE CASA MIERII IALOMITA .

La eveniment au participat oficialitati locale si judetene, reprezentanti din Massmedia locala si centrala.

http://youtu.be/4krcLSrQIx4

Kov iulian


Kov iulian


BUL_Beekeeper

Bună ziua,

Numele meu este Borislav și eu sunt un apicultor din Dobrich, Bulgaria.
Eu folosesc Google translator și sper că ați înțeles.
Cu interes am citit despre apicultură cooperative Slobozia. Sunt interesat dacă este posibil să se stabilească contactele și cooperarea între tine și noi.

e-mail: [email protected]

bio