subventi

Creat de dragos2006, Aprilie 13, 2008, 11:53:09 PM

« precedentul - următorul »

dan

Inteleg foarte bine formularea ta dar te rog spunemi inafara de selectia de declaratii care este pe hartie adica majoritatea minciuni, cate comisii sau deplasat pe teren sa se confrunte cu realitatea si cate interviuri sunt cu cei in cauza sa vada daca intradevar sunt apicultori sau sant medici sau profesori sau ingineri cu acte pe stupii lui bunicu?sau totul e pe oua si branza de acasa sau e la loz in plic sau   stai acolo lucreaza varul meu.hmm.Cum naiba sa nu se supere un biet apicultor care pune suflet si traieste numai din asta cand vede un increzut oarecare (dragos nu e cazul tau} care habar nu are de apicultura dar care e cu un pas mai in fata ca el scoate banii cuveniti lui .Si daca ai vrea sa mormai o nemultumire printre dinti te face si prost de parca noi am luat tot mestesugul cartile experienta de la intelectualii cu mare rang.

dan

Referitor la ce am scris mai sus e vorba de masura 141 eu nu traesc din apicultura sunt electronist dar ma doare cata nedreptate este daca as traii numai din asta.

CRISTI M

Cu timpul te obisnuiesti  cu birocratia .
Cand spui " majoritatea minciuni " gresesti .Pe mine pentru 112 m-au verificat si in cutii ( sa vada daca au albine ) , au facut fotografii , au intrebat vecinii de cand am albine , au verificat la primarie registrul agricol .

D006

:hi: GATA DE ANU ACESTA NU SE MAI DAU SUBVENTI DE LA BUGETUL DE STAT .AM SCAPAT DE SAMSARII DAR SA VEDEM CUM LOAM BANI PE PROECTE CINE STIE  VA LUA DAR CINE NU E AJUTAT NIMIC