robert din Cluj Napoca

Creat de seklerbowhunter, Martie 04, 2016, 01:40:28 PM

« precedentul - următorul »

seklerbowhunter

Buna ziua, sunt Robert din Cluj Napoca, inginer constructii ,38 ani...si sunt total incepator  :new:,
sunt aici sa invat si multumesc pentru accept pe forum. :thanks:

romikele

 :welcome:
Bun venit in marea familie Apiardeal unde iti dorim experiente cat mai utile si placute.
La un moment dat, fiecare membru de aici a fost incepator...
:hi:

stefan1

  Bun venit pe forum! Ai aici multe materiale interesante (nu cred sa fie cineva care sa fi citit tot ce este aici) si in plus incepatorii sunt cei care pun cele mai multe intrebari, la care de cele mai multe ori primesc raspunsuri de la ceilalti forumisti.
  Succes!   :hi:
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

ripanustefan

                       Bine ai venit, Robert! :) Esti unde trebuie  :hi: ! Si eu sunt doar de cateva zile pe aici, si deja mi-am facut prieteni! Spor la adunat cunostinte!  "Succes au doar cei ce invata!"

Prieten cu Stuparii

Buna ziua ...sunt Prieten cu Stuparii ...din Timisoara ....am 40 de ani , ma ocup cu diverse ,  experienta 0 dar , daca intrebi ceva si eu am probat am sa iti spun ce rezulta mi-a dat mie . ......apropo .... bun venit !

albinasebes

sa fii sanatos si sa te bucuri de pasiunea pe care o impartasim cu totii.
"Aşa să lumineze lumina voastră înaintea oamenilor, aşa încât să vadă faptele voastre cele bune şi să slăvească pe Tatăl vostru Cel din ceruri"(Matei 5, 16)

xvader

bine ai venit printre noi
vei gasi informatii suficiente si pertinente pe acest forum, unde ai nevoie de lamuriri intreaba si sigur ti se va raspunde.