CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

pharaonu75

Am citit si chiar cu ochiul liber!! (sunt inca tanar, nu s-a plans niciuna pana acum... :wink:)
Am si ochelari dar sunt doar antireflex, pentru ca petrec mult timp in fata calculatorului!
Multumesc de urari!
Ai tinut neaparat sa fii primul care imi spune La multi ani de ziua mea! (trebuia sa mai astepti 15 secunde!!) :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: pharaonu75 din Octombrie 25, 2010, 12:04:18 AM
Am citit si chiar cu ochiul liber!! (sunt inca tanar, nu s-a plans niciuna pana acum... :wink:)
Am si ochelari dar sunt doar antireflex, pentru ca petrec mult timp in fata calculatorului!
Multumesc de urari!
Ai tinut neaparat sa fii primul care imi spune La multi ani de ziua mea! (trebuia sa mai astepti 15 secunde!!) :rotfl: :rotfl: :rotfl:

am sperat la un delay la server
dar el... nimic
ceasul arata 00:00
calculatorul la fel

chiar am stat vrei 15 sec ca sa fiu sigur
nu a fost sa fie

oricum. e de biene
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

pharaonu75

Multumesc si Sarut-mana!
Eu imi doream un mare castig la LOTO, insa dacac tu spui "multe ce vrei tu" nu pot sa ma cert cu tine asa ca accept si multe castiguri la LOTO! :nebun: :nebun:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

prisecarul

sanatate multa, fericire si tot ce-ti doresti in viata!
LA MULTI ANI!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

BOB0

LA MULTI ANI CU SANATATE!!!PUTEM BEA O BERE IN TARGUSOR ,SUNTEM F. APROAPE. :hi: :hi: :hi:

D006

Citat din: pharaonu75 din Octombrie 25, 2010, 12:20:34 AM
Multumesc si Sarut-mana!
Eu imi doream un mare castig la LOTO, insa dacac tu spui "multe ce vrei tu" nu pot sa ma cert cu tine asa ca accept si multe castiguri la LOTO! :nebun: :nebun:
Happy Birthday and may wisdom lead you in life.

Daca te simti norocos azi astept cele 6 numere si iti incerc aici norocul la $100 de milioane.  :hi:

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: AndreiRN din Octombrie 25, 2010, 06:08:19 PM
Citat din: pharaonu75 din Octombrie 25, 2010, 12:20:34 AM
Multumesc si Sarut-mana!
Eu imi doream un mare castig la LOTO, insa dacac tu spui "multe ce vrei tu" nu pot sa ma cert cu tine asa ca accept si multe castiguri la LOTO! :nebun: :nebun:
Happy Birthday and may wisdom lead you in life.

Daca te simti norocos azi astept cele 6 numere si iti incerc aici norocul la $100 de milioane.  :hi:

el da numerele, dar banul?

ma interesa ce se intampla cu castigul

daca esti dispus sa te risti, pot trimite si eu periodic 6 numere
si promit ca daca o fi sa castigam?
tu iei 75% si eu ...restul
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

D006

Castigul este al celui ce a pus banul.
Doar o data pe an exista sansa prin mine.

flavius

Wooooow....moaaaama, ce era sa ratez....LA MULTI ANI, FARAOANE...multe dansatoare din buric, si sa dea Al-de-Sus sa-ti implineasca tie ce-mi doresc mie...adica numai sanatate, bucurii si fericire...la mai mare!
Omul e dator sa invete cat traieste...sa viseze si sa lupte sa-si indeplineasca visele, din toate puterile si cu toata forta lui interioara...

D006

 Azi este ziua regelui Mihai , La multi ani Majestate !

pharaonu75

Citat din: dragos2006 din Octombrie 25, 2010, 08:41:52 PM
Azi este ziua regelui Mihai , La multi ani Majestate !
Parca erai Basist nu monarhist!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

D006

  Sunt un monarhist care a votat cu Basescu ! este ilegal ?

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Florin-braileanul (FlorinI)

LA MUUULLLLTTTTIII ANI!


asta e rolul topicului
politica merge la topicul de haos politic
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333