protofil

Creat de tepes v, Februarie 02, 2008, 02:21:57 AM

« precedentul - următorul »

tepes v

a folosit cineva protofil de hofigal ? am cumparat astazi si nu stiu daca ie diferenta fata de cel produs de icda, cantitatile de administrat sunt aceleasi .
giurgiu

D006

am impresia ca este "aceiasi Marie cu alta palarie " nu stiu sigur dar am impresia ca institutul il cumpara en-groos de la hofigal ii pune propria eticheta si il baga in retea.

tepes v

in prospect zice ca e realizat de SC HOFIGAL IMPORT EXPORT SA Bucuresti dupa tehnologia I C D A
giurgiu

apilia

protofilul de la hofigal e facut dupa aceeasi reteta. din cate am vorbit recent cu ei, ziceau csa institutul i-a obligat sa schimbe denumirea produsului.
eu am folosit si sunt destul de multumit. oricum, e la jumatate de pret fata de cel de la institut. si il si aduce in fata portii mele :)

D006

Citat din: apiliaprotofilul de la hofigal e facut dupa aceeasi reteta. din cate am vorbit recent cu ei, ziceau csa institutul i-a obligat sa schimbe denumirea produsului.
eu am folosit si sunt destul de multumit. oricum, e la jumatate de pret fata de cel de la institut. si il si aduce in fata portii mele :)
ne puteti spune cum se numeste produsul acum, dupa schimbarea denumirii?
l-am cautat pe situl hofigal si nu l-am gasit.?
exista limita de cantitate(minima) pt. al aduce la poarta?
multumesc

D006

Daca cineva are o sursa de alcool dublu rafinat la un pret rezonabil i-as ramane recunoscator . Cel mai bun protofil folosit de mine a fost cel produs de mine dar acum la market alcoolul dublu rafinat are un pret exorbitant ca e mai ieftin sa cumperi direct Protofil de la ICDA sau Hofigal. :wink:

apilia

Citat din: mihaimatache
Citat din: apiliaprotofilul de la hofigal e facut dupa aceeasi reteta. din cate am vorbit recent cu ei, ziceau csa institutul i-a obligat sa schimbe denumirea produsului.
eu am folosit si sunt destul de multumit. oricum, e la jumatate de pret fata de cel de la institut. si il si aduce in fata portii mele :)
ne puteti spune cum se numeste produsul acum, dupa schimbarea denumirii?
l-am cautat pe situl hofigal si nu l-am gasit.?
exista limita de cantitate(minima) pt. al aduce la poarta?
multumesc
o sa ma uit sa vad cum cheama produsul.
eu nu am cumparat f mult, cred ca pe la 12-15 litri

apilia

Citat din: mihaimatache
Citat din: apiliaprotofilul de la hofigal e facut dupa aceeasi reteta. din cate am vorbit recent cu ei, ziceau csa institutul i-a obligat sa schimbe denumirea produsului.
eu am folosit si sunt destul de multumit. oricum, e la jumatate de pret fata de cel de la institut. si il si aduce in fata portii mele :)
ne puteti spune cum se numeste produsul acum, dupa schimbarea denumirii?
l-am cautat pe situl hofigal si nu l-am gasit.?
exista limita de cantitate(minima) pt. al aduce la poarta?
multumesc
numele produsului este "verofil"
hofigal are distribuitori in fiecare judet. sunati la nr de tel de pe site-ul lor si o sa va dea ei mai multe detalii

D006


D006

Dacă e dela o firmă ori alta... puţin important, esenţial e ce conţine, avem nevoie de protofil, de oriunde, dacă observăm pete ca cele din imaginea postată. Fotografie relizată in sistem digital cu un aparat "bun".
Cele mai multe "probleme" pe care le avem pleacă c-am de aici...

D006

D.U. da te rog mai multe detalii.

tepes v

Citat din: D.U.Dacă e dela o firmă ori alta... puţin important, esenţial e ce conţine, avem nevoie de protofil, de oriunde, dacă observăm pete ca cele din imaginea postată. Fotografie relizată in sistem digital cu un aparat "bun".
Cele mai multe "probleme" pe care le avem pleacă c-am de aici...


ii vorba de neosemoza .
giurgiu