faguri Apisrom

Creat de dragos2006, Ianuarie 27, 2009, 11:06:55 AM

« precedentul - următorul »

stefanescu

Revin cu intrebarea: care este programul de functionare a magaziunului? Nu imi convine sa bat drumul de la Iasi. ca la Iasi pretul fagurilor la magazin e fara ,,concurenta"
O zi liniștită și cât mai puțini proști în preajmă (măcar să ne dorim!)

stefanescu

Domnule Dragos va multumesc pentru numarul de telefon. Voi suna din timp ca sa nu dau un ,,rateu" de 80km
O zi liniștită și cât mai puțini proști în preajmă (măcar să ne dorim!)

stefanescu

Pentru apicultorii din Iasi si zonele limitrofe sa stie ca exista in Iasi un magazin care vinde faguri Apisrom la pretul de 30lei/kg si nu de 65lei/kg ca la magazinul Apicola Iasi. Adresa: http://www.apicris.ro/
O zi liniștită și cât mai puțini proști în preajmă (măcar să ne dorim!)

tepes v

Citat din: rascanu din Ianuarie 27, 2009, 11:06:55 AM
Doresc sa va prezint fagurii facuti de APISROM Vaslui.

Ca materie prima se foloseste doar ceara 100% naturala.
Apisrom are propriul laborator in care materia prima se analizeaza in vederea eliminarii produselor contrafacute (cerii, in acest caz).
Pe scurt prezint procesul de fabricatie: dupa calificarea cerii in laborator, aceasta se sparge in bucati mai mici pentru a facilita topirea mai usoara si se introduce in tancul de topire. In acest tanc au loc urmatoarele operatii: topire, sterilizare si decantarea microimpuritatilor. In pozele si filmul pe care le voi atasa se poate vedea produsul finit si o parte din procesul de productie.

As vrea sa pun in valoare calitatea superioara; asa cum se poate vedea fagurii produsi de apisrom sunt flexibili, 10 foi/Kg (nici grosi dar nici subtiri).

www.apisrom.ro  -- aici sunt date de contact.
pret: 35 ron/kg sau 5 ron manopera (ceara la schimb si 5% scazamantul impuritatilor).
ambalarea se face in cutii de carton de 5 Kg pt fagurii cu dimensiunile 415 X 260 (intreg) si 4 Kg faguri treisferturi (415 X 200).
Apisrom poate onora comenzi speciale cum ar fi faguri BIO, sau orice alta dimensiune dorita.

Sunt la dispozitia Dvs pt orice fel de intrebari.
la targul mieri din bucuresti veniti ?
giurgiu

apisrom

pt cei ce intrebau daca vin la targul de la bucuresti: DA. Voi fi prezent!

Shiva

Citat din: apisrom din August 23, 2010, 10:22:25 AM
[...]
Aveti distribuitor in Cluj? Sau doar pe dl Oroseugen, pe zona Zalaului?
Joy, frustration, excitement, madness, aha's, headaches ... codito ergo sum!

Fiecare are un spirit care poate fi slefuit, un corp care poate fi antrenat si o cale pe care sa o urmeze ...

apisrom

nu am un distribuitor in cluj.

valter

M-am ''asezat'' pentru la anu' cu fagurii artificiali...gratie fratilor Rascanu.
Marfa frate si calitate.
Cum am m-ai scris undeva; ideia Dl. dr. Necula, executie Apisrom, investitie ''mosu'''.
Iertarea este o virtute crestina.    Alexandre Dumas.

mariancristian

 :hi: ce ziceti Domnu Rascanu, faguri 400/ 300mm, 400 pe vertical pt la Blaj, sa zicem ca virez spre Layens, de inceput doar 50 foi, daca se poate si pretul, eventual PM :hi:

apisrom

Citat din: stefanescu din August 03, 2010, 04:14:42 PM
Pentru apicultorii din Iasi si zonele limitrofe sa stie ca exista in Iasi un magazin care vinde faguri Apisrom la pretul de 30lei/kg si nu de 65lei/kg ca la magazinul Apicola Iasi. Adresa: http://www.apicris.ro/


ATENTIE MARE! NUMELE MEU ESTE RASCANU SI SCRIU IN CALITATE DE DIRECTOR AL APISROM.

AM MAI AVUT SESIZARI VIS-A-VIS DE FAGURI CUMPARATI DIN ACEST MAGAZIN.
ACEI FAGURI LA 30 LEI/KG NU SUNT FACUTI DE APISROM.
CEI LA 35 LEI/KG SUNT FAGURII NOSTRII.
IN VIITORUL APROPIAT VOM INTRODUCE SCOTCH PERSONALIZAT PT A AVEA GARANTIA CALITATII.

APISROM GARANTEAZA CALITATEA FAGURILOR DOAR IN CUTIA ORIGINALA SI SIGILATA, SAU CUMPARATI DIRECT DE LA PRODUCATOR.

FAC ACEST APEL DEOARECE AU APARUT FAGURI DE SLABA CALITATE SI CARE SUNT VANDUTI SUB NUMELE NOSTRU.


orbanstefan64

fagurii APISROM jos palaria :nod: :nod: :nod:

Calin Bondaru

foite din ceara artificiala pentru crescut trantori mai produceti?

stefanescu

Domnule Rascanu la vremea cand am postat anuntul, APICRIS nu avea la vanzare faguri arificiali produsi de ei. Mai tarziu am aflat ca produc si ei. Nu am cumparat niciodata produsul lor si nu stiu cit e de bun. Eu folosesc faguri produsi numai de firma dumneavoastra (am cumparat de la tirgul din Iasi direct de la dumneavoastra) si am fost si sint foarte multumit de calitatea lor.
O zi liniștită și cât mai puțini proști în preajmă (măcar să ne dorim!)

ungureanuv

Si eu am folosit si folosesc faguri artificiali de Apisrom. Sunt ff buni.