Romania in haos politic

Creat de dragos2006, Octombrie 13, 2009, 08:20:24 PM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64


Alutus

Citat din: silviubuciuman din Ianuarie 29, 2012, 06:13:47 AM
Referitor la nunta anului '.Va rog sa ma credeti ca in viata n-m vazut asa mari curve ca astia trei desi am 70 de ani
Poate aici http://www.hanuancutei.com/forum/content-page/10356/Elena-Udrea/page/385/#entry700369
Sa nu uiti Darie!

orbanstefan64

nu mi se pare ceva anormal pt noi ............. :rusine:

D006

  cata scizofrenie poate incapea in capul unor oameni !!!!!   din tot textul acela se remarca reclma pe fata la o vrajitoare din Maracineni .... 
  textul e scris de un onanist care in viata lui nu a vazut in realitate o femeie dezbracata iar acum are fantezii sexuale cu Nutzi udrea si pentru ca el nu o va putea avea niciodata normal ca o considera ca pe orice femieie ... curva.
  PLINA E TARA DE DAMBLAGII LA CAP !

cristian87

dar daca e adevarat si numai 10%
ati adulat o curva penala
zâmbeşte-mîine poate fi mai rău

nelu65

a se vedea urgent "criza"!

D006

Citat din: cristian87 din Ianuarie 29, 2012, 03:37:22 PM
dar daca e adevarat si numai 10%
ati adulat o curva penala

   Profesore pe lumea asta nu exista jumatati de adevar cu atat mai putin alde 10% , exista doar ADEVAR si atat . Tu faci precum parintele care spune despre fiica lui ca e doar putin fu..ta .

cristian87

Doctore stiu ca nu esti om prost
orgoliul insa te impiedica sa recunosti ca ti-ai pus sperantele intr-o gasca de penali ordinari.
Timpul va arata cine ce e.
Nu propria persoana e masura tuturor lucrurilor ci Hristos. Doar el este ADEVARUL restul sunt povesti, restul e relativ.
zâmbeşte-mîine poate fi mai rău

D006

  Departe de mine gandul sa cred ca cei care guverneaza acum sunt "usi de biserica " dar EU NU MAI VREAU SA VOTEZ CONTRA ! vreau sa vad solutii !  Bun , OK , cei care sunt acum la putere sunt incompetenti , hoti , cum vreti voi dar cei care vor sa vina la guvernare ce solutii propun ca eu sa traiesc mai bine daca ei vin la putere ! 
Eu vreau sa vad programe nu gargara si galagie in zadar !

filip

Cat de credibil e Traian Basescu?
Romania membra NATO si UE asigura stabilitate cibernetica prin hacherii!!!!!!!!!!!!!!!!
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

cristian87

niumeni nu te pune sa votezi contra
Pedeleul e contra bunului simt contra tuturor in afara de gasca prezidentiala
a vota cu ei inseamna a vota contra viitorului unei tari care numai de o mafie generalizata ca aceasta nu mai are nevoie.
toata propaganda cu anticomunismul antisecurismul anticoruptia cu care au castigat alegeri s-a dovedit a fi praf in ochii fraierilor.
Nu mai fac propaganda decat strict membrii de partid si cointeresatii lor.
Am prieteni PDlisti care nu mai ridica ochii din pamant de rusine.
Altii consilieri , sau pusi in functii pe critere de politica mai schiteaza cate un gest dar timid ca stiu ca vremea lor se cam trece.
La tine care e situatia  cine e consilier directoras sau alt gen de implicat politic?
zâmbeşte-mîine poate fi mai rău

D006

  La noi romanii problema este ca ne-am pierdut respectul de sine , cuvantul 'ROMANISM" a disparut din vocabularul nostru ! Noi nu mai suntem in stare sa scoatem in evidenta exemple pozitive , toata ziua discutam doar despre URA !

   De ce nu vorbim despre industria muzicala romaneasca care este pe locul 3 in Europa ca cifra de afaceri , de ce nu vorbim de Costi Ionita care acum compune pentru mari artisti din USA , de Alexandra Stan , de Inna . Nu tata , noi vorbim de toti ratatii care pentru esecul lor in viata au gasit vinovatul universal ... Basescu !
  Hai pentru cateva zile sa expunem aici realizari pozitive ale romanilor si nu ratati , boschetari , etc !

  Uite o piesa muzicala care s-a cantat la greu pe stazile din Monte-Carlo :

                                 


                               

pharaonu75

#1632
Un lucru bun, facut in Romania, este SMURD-ul!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

D006

 In anul 2011 Romania a fost producatorul NR.1  din Europa la cantitatea de porumb obtinut ! In curand vom redeveni granarul Europei iar cu voia lui Dumnezeu si gradina Europei !

orbanstefan64

asta numai in cazul daca sintem lasati de altii.