Romania in haos politic

Creat de dragos2006, Octombrie 13, 2009, 08:20:24 PM

« precedentul - următorul »

silviubuciuman

Parca nu  demult am auzit aruncinduse vina pe dezastruoasa mostenire lasata de vechea guvernare dupa care nu sa mai au zit  nimic  .Oare acum ce urmeaza  ? N-am incredere in nimeni si totusi avem nevoie de guvern . Se spune ca orice tara are conducatori pe care ii merita

orbanstefan64

cum asterni asa dormi,cu semeni asa culegi  :nod: :nod: :nod:

tiberius

Domn doctor aveti dreptate dar multi vad putini pricep.

silviubuciuman

Si totusi cei de facut asteptam cu miinile in buzunar aici ne dam cu parerea dar oare ne asculta cineva cum am putea promova omul potrivit la locul potrivit .Parca am asteptat prea mult ca altii sa ia decizii peste capul nostru

D006

Citat din: silviubuciuman din Ianuarie 27, 2012, 09:09:17 PM
Si totusi cei de facut asteptam cu miinile in buzunar aici ne dam cu parerea dar oare ne asculta cineva cum am putea promova omul potrivit la locul potrivit ...

..nici nu stii care or fi mai buni...



//..de ani buni, mai exact dupa tzeapa din "96,  n-am mai fost la votari deoarece nu am simtit ca ar fi careva care sa il votez cu sufletul deschis.

...

silviubuciuman

Daca nu votam inseamna sa lasam pe alti care au primit galeti sau alte atentii sa ia hotariri in locul nostru personal nu cred ca-i o solutie Tradare tradare dar s-o stim si noi sau daca pierd cel putin pierd pe mina mea

Alutus

Cel putin cei ce au primit galeti au avut un motiv. Dar daca pentru noi vor vota cei care fac cate 15 copii la betie, pe care-i leapada la casele de copii, cei care ciordesc prin Franta, atunci vom ramane vesnic in mizerie. Mergeti si votati orice culoare de galeata cu exceptia celor verzi cu floricele si a celor tip pubela.
Cand ai inceput apicultura nu ai facut greseli peste greseli dupa care ai gasit solutiile corecte? Este timpul sa invatam iarasi din greseli.
Sa nu uiti Darie!

D006

  Nunta anului :

pharaonu75

Dar p-astea nu le-ai vazut?
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

silviubuciuman

Referitor la nunta anului '.Va rog sa ma credeti ca in viata n-m vazut asa mari curve ca astia trei desi am 70 de ani

Alutus

#1615
Citat din: silviubuciuman din Ianuarie 29, 2012, 06:13:47 AM
Referitor la nunta anului '.Va rog sa ma credeti ca in viata n-m vazut asa mari curve ca astia trei desi am 70 de ani
Normal! Consumul exagerat de coji de portocale scade acuitatea vizuala.
Sa nu uiti Darie!

orbanstefan64

#1616
Citat din: Alutus din Ianuarie 29, 2012, 11:07:20 AM
Citat din: silviubuciuman din Ianuarie 29, 2012, 06:13:47 AM
Referitor la nunta anului '.Va rog sa ma credeti ca in viata n-m vazut asa mari curve ca astia trei desi am 70 de ani
Notmal! Consumul exagerat de coji de portocale scade acuitatea vizuala.
?????? mai in detaliu se poate???? =)) =)) =))


Alutus

#1618
 Consumul indelungat de portocale produce consumatorilor inraiti, stari de miopie combinate cu strabism si daltonism astfel incat  Nuti  va parea in ochii admiratorilor o virgina ingenua de 14 anisori, iar pestii ei niste  fluturasi delicati. De obicei se trateaza cu Detox sau cu lamaie,...cat mai acra.
Sa nu uiti Darie!