Romania in haos politic

Creat de dragos2006, Octombrie 13, 2009, 08:20:24 PM

« precedentul - următorul »

cristian87

si eu care credeam ca la voi mancarea-i fudulie :lol:
zâmbeşte-mîine poate fi mai rău

pharaonu75

Citat din: dragos2006 din Ianuarie 19, 2012, 09:50:45 PM
La mine in casa de cand ma stiu s-a aplicat urmatoarea lege : celui infometat dai sa manance iar celui insetat dai sa bea !

Eu sunt unul care poate confirma!
Am fost tratat regeste, sau mai bine zis "faraoneste", in casa lui Dragos!
Iar l fel ca mine au fost si altii!
Lasand de-o parte faptul ca pe forum il mai racaie pe unul sau pe altul, in viata de zi cu zi este total diferit!

P.S. Acum injurati-ma si pe mine pentru ca l-am laudat! =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

cristian87

sa dea Dumnezeu sa  ti se puna colacei pe talie :lol:
zâmbeşte-mîine poate fi mai rău

CRISTI M

Citat din: pharaonu75 din Ianuarie 19, 2012, 10:08:05 PM
Citat din: dragos2006 din Ianuarie 19, 2012, 09:50:45 PM
La mine in casa de cand ma stiu s-a aplicat urmatoarea lege : celui infometat dai sa manance iar celui insetat dai sa bea !

Eu sunt unul care poate confirma!
Am fost tratat regeste, sau mai bine zis "faraoneste", in casa lui Dragos!
Iar l fel ca mine au fost si altii!
Lasand de-o parte faptul ca pe forum il mai racaie pe unul sau pe altul, in viata de zi cu zi este total diferit!

P.S. Acum injurati-ma si pe mine pentru ca l-am laudat! =)) =))

Eu ce sa mai zic ....... cand stau la Dragos cate 3-4 zile odata . Ii cunosc casa si bucatarie la fel de bine ca ale mele . A ...  , dimineata eu fac cafeaua si cand se trezeste Dragos , cafeaua-i rece . :)

CRISTI M

Citat din: cristian87 din Ianuarie 19, 2012, 10:11:10 PM
sa dea Dumnezeu sa  ti se puna colacei pe talie :lol:

Pharaonu nu are colacei , am vazut ca-s colaci in toata regula . dar de la suc i se trage :rotfl: :rotfl:

pharaonu75

Citat din: CRISTI M din Ianuarie 19, 2012, 10:16:24 PM
Citat din: cristian87 din Ianuarie 19, 2012, 10:11:10 PM
sa dea Dumnezeu sa  ti se puna colacei pe talie :lol:

Pharaonu nu are colacei , am vazut ca-s colaci in toata regula . dar de la suc i se trage :rotfl: :rotfl:

Si de la sedentarism!
Am facut sport toata viata, dar de vreo 2 ani nu mai stiu pe unde este sala... nu o mai gasesc... si de la atata cautare, am pus 20 de kg pe mine! =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

D006

  La Braila la masa s-ar putea sa avem si stripteoze , venim fara neveste si mai scapam de un colacel !!!  Obligatoriu trebuie sa fie si Cristi cu noi !

cristian87

vezi ca la femei trebuie sa mai mergi cu ceva
de la atata mancare bautura si sedentarism ... sa nu va faceti de rusine :lol:
zâmbeşte-mîine poate fi mai rău

D006

  Pe proba nu iau nici un ban !   :)

cristian87

eu puteam sa bag mana in foc ca esti tare numai la dat cu gura :lol:
zâmbeşte-mîine poate fi mai rău

marius_vfp

dragos e hot, el sia pastrat ceva apilarnil din vara si vine cu sticluta in buzunar sa aiba presiune-n lonjeron :nudie: =)) =)) =)) =)) =))
stiu cate ceva din tot nu totul din ceva

pharaonu75

Heloooo!
Lasati supapa lui Dragos... si presiunea...

Hai sa revenim la haosul politic!
Credeti ca astia au presiune in instalatie ca sa prezinte cateva demisii? Nu demiteri, demisii!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

marius_vfp

NU ,la ei presiunea e sub forma de lasitate ,nici la tv nu iasa. base va roade din ciolan pana i se termina mandatu :)
stiu cate ceva din tot nu totul din ceva

pharaonu75

Un presedinte de stat este foarte greu de dat jos, daca nu demisioneaza!
Bineinteles exista varianta suspendarii, aplicata cu succes si de Tariceanu, insa trebuie sa fie votata de un numar foarte mare de parlamentari, numar pe care opozitia nu il are!

Dar Guvernul poate fi dat jos mult mai usor! Sa nu mai vorbesc de remaniere!

Ideea este ca lumea vrea o schimbare majora, iar inlocuirea intregului Guvern si alegerile anticipate ar rezolva in mare parte nemultumirile oamenilor!
Repet, presedintele este foarte greu de dat jos... Base va ramane pana la sfarsitul mandatului sau pana va fi suspendat de Parlament! Nu isi va da demisia, indiferent ce va spune Piata!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

D006

  Drama noastra nationala este ca la ora actuala nu exista varianta mai buna la guvernarea Basescu .
  Drama noastra la nivel global este ca toate tarile civilizate sunt conduse de guverne vandute marilor corporatii .
  Pur si simplu suntem intr-o fundatura !