Romania in haos politic

Creat de dragos2006, Octombrie 13, 2009, 08:20:24 PM

« precedentul - următorul »

bio

Citat din: dragos2006 din Mai 29, 2014, 09:47:06 PM
Nu discutam nimic de europarlamentare ?
....

..mai bine discutam despre femei.

Ce mai invirte pitzipoanca ...  Elena Udrea ?

D006

Un om (presupus barbat) cand nu are acces la o femeie spune despre ea ca este curva sau ...pitzipoanca. Bio stai linistit , are cine sa se ocupe de Udrea.

mmacreanu

Citat din: dragos2006 din Mai 29, 2014, 09:47:06 PM
Nu discutam nimic de europarlamentare ?
Ajunge Iohannis presedintele Romaniei ?

cred ca alianta PDL-PNL il vor baga in fata pe Crin ... nu stiu de ce am o banuiala :d
Când ești mort, nu știi ca ești mort. E greu doar pentru ceilalți. La fel și când ești prost.

bio

Citat din: dragos2006 din Mai 29, 2014, 11:08:30 PM
Un om (presupus barbat) cand nu are acces la o femeie spune despre ea ca este curva sau ...pitzipoanca. Bio stai linistit , are cine sa se ocupe de Udrea.

... udrea..??.. si pitzipoanca si proasta.

Imi aduc aminte de episodul de la "Robert Turcescu 100%", faza  cu "presedintele" Norvegiei cind blonda s-a facut de cacao urit de tot.

Pentru aduceri aminte...http://youtu.be/3-xRVF46ews

oroles

Eu zic ca PMP il va baga in fata pe Boc iar PSD va sustine un independent cu sanse foarte mari: Sorin Oprescu.
Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani

pad3

Citat din: bio din Mai 30, 2014, 11:24:32 PM
... udrea..??.. si pitzipoanca si proasta.

Imi aduc aminte de episodul de la "Robert Turcescu 100%", faza  cu "presedintele" Norvegiei

a cazut in capcana lui turcescu. de cate ori se vorbeste de <blonda> se citeaza aceasta gafa. e cam veche- daca e asa blonda de ce nu vii cu ale citate? de ce nu pui in balanta si gura de oxigen data turismului romanesc? cu agaton disparea turismul si-i ramaneau doar palmierii
somnul ratiunii naste monstri

D006

Amtonescu a facut pasul cel greu dar si-a salvat onoarea . Asteptam varianta Iohannis.

mape 48-petru manea

Onoarea luiantonescu in acest moment este VARZA---vezi afacerea Uioreanu

bio

Citat din: pad3 din Mai 31, 2014, 09:22:37 AM
......

a cazut in capcana lui turcescu. de cate ori se vorbeste de <blonda> se citeaza aceasta gafa. e cam veche- daca e asa blonda de ce nu vii cu ale citate? de ce nu pui in balanta si gura de oxigen data turismului romanesc? cu agaton disparea turismul si-i ramaneau doar palmierii

nu-mi place sa discut in contradictoriu, mai ales pe teme de "politica" ...dar Lenutza este cam varza.

Sal, Pad...  Lenutza nu a facut " o gafa" in episodul cu Turcescu ci a dat dovada de slaba pregatire pentru functia pe care o cocotzase Base in acel moment.
Daca era vorba de Lenutza femeia de servici de la Cotroceni, era intr-adevar gafa... dar era vorba de Lenutza sefa cancelariei lui Basescu... si cred ca altfel se caracterizeaza declaratia ei facuta in direct la un post TV national.

Imi aduc aminte de Lenutza Udrea cind era ministra la Turism si a cheltuit enorm din banii tuturor pentru o frunza "expirata" http://jurnalul.ro/special-jurnalul/anchete/cea-mai-scumpa-frunza-din-lume-realizarea-si-promovarea-brandului-turistic-au-costat-peste-20-de-milioane-de-euro-637896.html

..sau cind s-a dus tanti Lenutza cu pantofii cu toc la sinistrati http://www.cotidiantr.ro/elena-udrea-ofera-sinistratilor-pantofi-cu-toc-41357.php#.U44kTvmSz3s

Dupa ce pica Base tare imi este ca va ajunge tanti Udrea "sefa de cabinet", la  Târgşor ... :wink2:...

Nu inteleg de ce naibii nu ia Base exemplu lui Clinton cu privire la "damele de cabinet" .
Pretul oferit de  Clinton pentru un sex  oral era de un pachet de tigari./.....  nea Basescu da la pitzipoance functii platite din bani publici si nu este Ok... barem daca pitzipoanca era desteapta,  dar pitzipoanca este ''varza"

Ignatov Andrei

Bio, n-am nimic cu parerea ta despre "Lenutza"!
Eu o cunosc si-ti spun ca este o femeie desteapta, puternica si STIE CE VREA!

Sa stii de la mine:
- politicienii fac "gafe" studiate, tocmai pentru a nu "iesi din gura lumii"!

Poporul nostru nu-si va lauda niciodata oamenii capabili, iar in politica traiesti numai atat cat esti criticat! Cand apare lauda si respectul, inseamna ca e timpul sa te retragi langa nepotei!

pad3

Citat din: bio din Iunie 03, 2014, 10:54:52 PM
Sal, Pad...  pitzipoanca este ''varza"... bla,bla

ok bio iti respect parerea. parerea ta cum zicea un ilustru politician dimbovitean. ala care nu facea gafe, doar hac!

acum sa vorbim asa ca baietii, :yes: ca femeie cum ti se pare? ai pune-o cu blonda? cate numere? cu perversiuni sau clasic?
somnul ratiunii naste monstri

bio

Ok..ok,  ..nu mai spun nik despre Lenutza. .... :sad:

Citat din: pad3 din Iunie 04, 2014, 04:10:34 PM
....
acum sa vorbim asa ca baietii, :yes: ca femeie cum ti se pare? .....

... ca femeie..??..

   Ce naibii sa spun,... nu prea  este pe gustul meu . Ma atrag mai mult brunetele .... dar daca si-ar face o pomana cu mine nu as spune "Nu" .




romikele

La munca, nu la-ntins mana!  :razz:
Cu pomana nu prinzi iarna... si nici lu` Lenutza nu ai sa-i vezi p...tza!  =))

bismark

    Mai sint si alte blonde mai putin folosite care sa faca servicii mult mai bune :happy_birthday: :bzz:
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

oroles

Nu vreau sa supar pe cineva insa cred ca miscarile din ultimul timp de pe scena politca (unirea PNL si PDL) sunt in favoarea romanilor. Cel mai bine romanilor le-a fost cand erau doua partide (conservatorii si liberalii). Din  pacate partidul lui Basescu (PMP) incepe sa ma enerveze, fiind cam in plus. Acum cativa ani Basescu a mai avut intentia unificarii si crearii a doua mari partide. S-au opus liberalii si social democratii. Toate statele importante ale lumii au doua partide (Englezii: laburistii si conservatorii; Americanii: republicanii si democratii; Germanii: au un pluripartidism cu 2 partide si jumatate). Exemplele pot continua.

La romani avem niste pseudoaliante care se destrama la primul part tras... Am votat cu liberalii la unele alegeri, dar m-au dezamagit. Daca romanii i-au trimis la guvernare de ce nu si-au asumat aceasta guvernare si s-au retras din alianta USL? S-au comportat ca niste copii care si-au luat jucariile si au plecat. In PSD  nu am avut niciodata incredere... Astia sunt mai rai decat CAMORA.
Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani