sopy

Creat de sopy, Septembrie 19, 2011, 11:23:21 AM

« precedentul - următorul »

sopy

Buna ziua la toata lumea!!! Ma numesc Paul Sopon, sunt din mun.Falticeni jud.Suceava, am 41 de ani ,o sotie,un baiat de 7ani (boboc cl.1-a),si 5 fam.de albine.Apreciez in mod deosebit ceea ce faceti dumneavoastra pe acest forum dar mai ales ceea ce faceti ca apicultori!!!Va marturisesc ca in materie de apicultura sunt autodidact, nu am avut traditie in familie si nici prieteni apicultori.Am invatat sa tin o rama cu albine in mana datorita filmuletelor postate de catre dumneavoastra pe youtube,mai ales cele postate de catre d-nul Dragos 2006,pe care il salut cu deosebit respect.Nu voi deranja inutil cu intrebari care au mai fost puse ci doar cand voi avea nelamuriri in legatura cu ceva.Respectul meu pt.toata lumea!

bee_lover

Bine ati venit si va asteptam cu cat mai multe informatii. Sa va traiasca baiatul!  :welcome:

sopy

Multumesc fumos la toata lumea!!!Sunt "VARZA"in folosirea P.C.-ului,dar sper sa invat.Mi se pare mult mai usor cu albinele!!!Catinel...catinel...

orbanstefan64

bine ai venit!!!!
asteptam poze ,filmulete  :nod: :nod:
:hi: :hi: :hi: :hi:

sopy

Multumesc frumos tuturor!Am incercat sa fac niste foto cu telefonul dar nu au iesit prea clare, probabil si pt. ca era prea tarziu. Am vorbit cu un prieten care are un aparat foto profesional, sa -l imprumut de la dansul.Revin.

zgl

hei...astept poze...  :) o foto spune cat o mie de cuvinte....
albina plateste....