Sa radem putin

Creat de Bătrânul, Februarie 06, 2009, 06:41:57 PM

« precedentul - următorul »

Florin-braileanul (FlorinI)

Rimelul de La Max Factor creează impresia ca genele sunt de trei ori mai lungi.
Cred ca Max Factor ar trebui sa faca si prezervative...


Bulă, împreună cu trei prieteni, cărau pe umeri un sicriu aşezat pe cant. Un alt prieten îi întreabă:
- Ce s-a întâmplat?
Bulă:
- O înmormântez pe soacră-mea.
- Săraca, Dumnezeu să o ierte... Da' de ce nu duceţi sicriul cum trebuie?
- Păi dacă o duc pe spate începe să sforăie!


Fotografia soţiei din portofel îmi aminteşte că, în locul ei ar fi fost mult mai multi bani ...


Ea si el facand sex.
El (soptit, la ureche): Iti place draga ?
Ea (tot soptit): Mai tare, mai tare ...
El (urlandu-i la ureche): Iti place ?


Soţul pleacă în deplasare.
Soţia ca de obicei îşi aduce amantul acasă.
După vreo 10 zile se întoarce soţul, bate la uşă.
Soţia către amant:
- Repede, fugi, a venit soţul!
Amantul:
- Slavă Domnului c-a venit, în sfârşit, acasă!


- D-le politist, mi-a dispărut soţia...un an in urma.
- Si tu doar acum ne spui?
- Da, pentru că până acum nici eu nu puteam să cred ca am norocu' asta!


Dintre toate rudele nevesti-mii, cel mai mult imi place de mine...


- Din pacate, soacra dumneavoastra mai are de trait o ora, operatia nu a reusit...
- Nu-i nimic domnule Doctor, voi rabda!


- Ce a zis olteanul când a văzut Marea Neagră?
- Muică, ce de Olt!


O domnisoara intr-o macelarie vede agatate pe sus nelipsitele picioare de porc si il intreaba pe macelar:
- Cum dati picioarele?
- La o parte, zice macelarul hlizindu-se smecher.
Serioasa, fara sa zambeasca, femeia-l pune la punct:
- Atunci dati-mi doua limbi va rog....


Discutie intre pensionari:
- Azi am fost la doctor si a zis ca mai am de trait doua luni!
- Din ce, ba, Vasile? Din ce?!


Geo şi Ion, doi prieteni în vârstă, se intalneau în parc în fiecare zi să hrănească porumbeii, sa priveasca ratele şi sa discute despre problemele lumii.
Într-o zi, Geo nu a apărut. Ion nu stia nimic despre asta şi s-a gandit ca poate a racit sau ceva. Dar dupa ce Geo nu a aparut pentru o săptămână, Ion era îngrijorat. Deoarece singurele momente în care s-au intalnit au fost in parc, Ion nu stia unde locuieste Geo , aşa că i-a fost imposibil sa afle ce s-a întâmplat cu el.
Dupa o luna Ion a venit iar in parc şi - sa vezi si sa nu crezi! - aparuse Geo!
Ion a fost foarte fericit să-l vadă şi l-a intrebat: "Pentru numele lui Dumnezeu, Geo, ce s-a întâmplat cu tine?"
Geo a răspuns: "Am fost în închisoare."
"Închisoare?" strigă Ion. "Pentru ce?"
"Ei bine," a spus Geo , "O stii pe Maria, chelnerita draguta blonda de la cafeneaua unde merg cateodata?"
"Da", a spus Ion, "Îmi amintesc de ea. Ce e cu ea? "
"Ei bine, ea a depus plangere de viol împotriva mea, şi, la cei 89 de ani ai mei, am fost atât de mândru, incat atunci când am ajuns în instanţă - am spus "vinovat!".
"Bine, si ti-au dat doar o luna pentru viol?"
"Ei, nu, judecătorul ala cretin mi-a dat 30 de zile pentru marturie mincinoasa!"


La un coafor, patronul a instalat un papagal colorat la intrarea în salonul lui.
De fiecare dată cand o femeie anume trecea prin faţa salonului de coafură, papagalul îi zicea :
- Ei, Cu*vă! Ei, Cu*vă!
Intr-o zi, săturată de pasăre, fata intră în salon şi se plânge patronului.
Pentru a-l pedepsi, patronul decide să vopsească papagalul în negru.
Câteva zile mai tarziu, femeia trece din nou prin faţa salonului de coafură şi papagalul rămane mut. Mirată, tânara se opreste şi-i spune:
- Hei!! Acum nu mai spui nimic?? Nu mai faci pe şmecherul?!
Papagalul îi răspunde cu calm:
- Când sunt în smoking, nu vorbesc cu cu*vele!!!!!!!!


O bataie in usa:
-Cine e acolo?
-Jean-Claude Van Damme.
-Daca ies, o luati in mecla toti patru!


Noaptea tarziu. Soţul beat vine acasă, faţa plina de ruj si fond de ten... In prag soţia furioasa.
- Dragă, n-o sa ma crezi! M-am batut cu un clovn!


O familie tanara traia intr-o garsoniera. Înainte de a face sex, soţul a decis să verifice dacă fiul său doarme:
- Fiule, adu-mi te rog un pahar cu apa ...
Liniste ...
Soţia spune:
- A adormit.
După sex stateau intinsi in pat şi se mangaiau.
Deodata se aude vocea pustiului din întuneric:
- ... Şi cat mai stau aici cu paharul in mana?


Sotia catre sot:
- Am doua vesti pentru tine, una proasta si una buna.
- Spune-le.
- Te parasesc!
- Si vestea proasta?


Un barbat se prezinta la Oficiul Fortelor de Munca si vede un anunt :
"Se cauta Asistent pentru medic ginecolog la Spitalul studentesc."
O intreaba pe tinara de la ghiseu in ce consta postul si daca ii poate da ceva amanunte despre ea.
- Da, trebuie sa ajutati doamnele sa se dezbrace de haine, apoi de lenjeria intima, sa le ajutati sa se intinda si sa le spalati cu grija zonele intime, apoi sa le dati cu spuma de ras si sa le barbieriti de parul pubian, apoi sa le ungeti cu diferite creme si sa le masati astfel ca ele sa fie pregatite pentru examinarea medicului. Este pentru inceput un salariu lunar de 2.000 ron cu perspective serioase de crestere in functie de rezultate. Dar trebuie sa mergeti la Ploiesti .
-O, dar de ce? Acolo este postul?
-Nu, postul e in Bucuresti, acolo e capatul cozii !


Ion si Maria se intilnesc pe strada la trei zile dupa ce facusera amor:
- Sarut mina, Marie. Da ce-i cu tine, esti saparata?
- Ioane, vin de la doctor, am o boala cu S...
- Aoleu, ce boala?
- Si, su, sa, nu-mi aduc aminte...
Deznadajduit, Ion da fuga la doctor:
- Doctore, am facut sex cu Maria si azi am aflat ca are o boala care incepe cu S...
- Baiete, e grav, pina aflam despre ce e vorba, iti voi injecta masiv penicilina, preventiv.
Dupa o saptamina de la incident, Ion cu Maria se reintilesc intimplator, in acelasi loc.
- Ioane, ce bine ca te vad, mi-am amintit ce boala am!
- Lasa-ma dracului, ca m-ai nenorocit! M-a parasit nevasta, m-a dat afara din serviciu, ma ocolesc toti prietenii, dorm sub un pod...
- Ioane, stai sa-ti spun ce boala am: SCLEROZA!


In casnicie barbatii sunt mai fericiti decat femeile: si se casatoresc mai tarziu si mor mai repede!


Matrimoniale:
Femeie frumoasa fără obiceiurile proaste: nu fumez, nu consum alcool, nu lucrez...


- Doamna, aratati superb în aceasta toaleta!
- Nesimtitule, închide usa !


M-am certat urât cu soacră-mea aseară.
Am vrut să-i fac un bine şi i-am atras atentia că are ciorapii încreţiţi. Problema a fost că nu avea ciorapi...


Viitoarea soacră îşi întreabă viitorul ginere:
- Am auzit că i-ai făcut fiicei mele o cerere în căsătorie. Cum de nu m-ai întrebat pe mine înainte?
- Păi nu am ştiut că mă iubiţi şi d-voastră...


Anunt:
Pierdut telefon mobil. Găsitorul este rugat să ştearga fişierul video "Eu si Ionel prima data"


http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

Bătrânul

Vind roiuriri naturale cu 30 lei /rama . O rama in general are 2 kg miere capacita plus jumatate cu puiet capacit si este complect acoperit cu albine. Inscrierile se primesc numai pe acest topic. =)) =))

pharaonu75

Daca le vinzi gratis, ma inscriu si eu pentru vreo 40 de astfel de roiuri.
Cheltuielile de transport se achita de catre vanzator!
Le astept cat mai repede, pentru ca vreau sa le bag in productie la floarea-soarelui!
:thanks: :thanks:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

D006

  pentru ca domnul admin mi-a recomandat acesta rubrica ii voi da aici un drept la replica :

  Romikele tata , noi intr-un fel ne asemanam - adica amandoi am mostenit stupina , eu de la raposatul meu tata , tu de la raposatul tau socru . Intre timp eu am sarit la 300 de familii , vetre proprietate personala , camion , asociatie , etc. iar tu ai ajuns la cateva familii in fundul curtii . Mestere  te rog sa ai simtul masurii si sa intelegi ca nici in 100 de ani de acum incolo tu nu ai cum sa te compari cu mine in apicultura . Omule recunosc prostia de la o posta si cand am spus ceva despre 'ideia trasnita" stiu ce am spus.

pharaonu75

#514
Eu nu cred ca isi are rostul inca o cearta intre voi doi, cu spalarea rufelor in public, doar pentru ca aveti pareri diferite cu privire la stupul profesorului Ursu!
Lasati-l pe domn profesor sa experimenteze, iar voi faceti ce stiti, ce ati invatat de la parinti sau socri.
:stop_the_war: :stop_the_war:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Kov iulian

#515
Noua organizare teritorial- administrativa a Romaniei dupa Base  =)) =)) =)) =)) (  Fara suparare , asa am gasit-o pe net  )  :stop_the_war: :stop_the_war: :stop_the_war: :stop_the_war: :stop_the_war: :stop_the_war: :stop_the_war: :stop_the_war: :stop_the_war: :stop_the_war: :stop_the_war: :stop_the_war: :stop_the_war: :stop_the_war: :stop_the_war: :stop_the_war: :stop_the_war: :stop_the_war: :stop_the_war: :stop_the_war: :stop_the_war:

Florin-braileanul (FlorinI)

rog un admin sa mute ultimele postari in arena celor cu cocos... adica arena cocosilor, si sa nu mai polueze topicul de zambete...
altfel ma apuc si eu sa scriu ce vreau, unde vreau, pana ma veti bana
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

soadi

 Sau pot sa bag eu o ...fisa. :nod:
"Prietenii" stiu de ce. :zzz:

Bătrânul

Ieri am facut SEX timp de trei ore ! O ora a durat preludiul , o ara sexul, si o ora scuzele pentru nereusita  :rusine: :rusine: :rusine: =D>

orbanstefan64


tassevasi

#520
  Sa mai si ridem ,nu numai de ''sex''si de cei care se aleg totdeauna  cu ultima lucrare .


pharaonu75

Citat din: Batrinul din Iunie 11, 2011, 10:23:59 AM
Ieri am facut SEX timp de trei ore ! O ora a durat preludiul , o ara sexul, si o ora scuzele pentru nereusita  :rusine: :rusine: :rusine: =D>

Tot este bine! Eu ma gandeam ca o ora a durat pana ati convins-o, o ora preludiul si o ora scuzele, pentru ca de la o varsta te cam lasa si "jucaria"! :rotfl: :rotfl:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

stefan1

#522
 De rasul lumii
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

Kov iulian

#523
Cit de prosti pot fi uni . Un tip ,angajat al unei benzinari verifica vizual nivelul benzinei dintr-o cisterna folosind flacara unei brichete .
http://video.bzi.ro/video/show/dorel-verifica-nivelul-benzinei-din-cisterna-cu-bricheta-13619

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube