Apicultura la distanta - Dan Margarit (Canada)

Creat de pharaonu75, Iulie 11, 2012, 09:02:13 PM

« precedentul - următorul »

Obombo

#150
Vad ca nu pierzi nici o ocazie sa-l critici pe omul asta. Care-i problema? Ce ti-a facut? Ti-a luat fata?
Si apropo de "noi" si "voi", daca Dan Margarit, din Canada, ar scrie "la noi se gaseste chestia asta", ar fi clar pentru toata lumea ca e vorba de Romania? Sau nu?

tomy81

in timp ce prezenta in fiecare video era o fraza sub forma ca el arata ce se face acolo si nu oblica pe nimeni sa faca ca el, daca se poate implementa in Romania e bine daca nu la fel e bine. Asa ca pentru noi incepatori erau foarte bune aceste videouri, dar se vede ca fiecare a inteles altceva , unii ca se dadea mare (cu toate ca avea 200 de stupii si doar in 2 videouri erau filmate si alte persoane de la acea firma in rest era pe PLANTATIA lui) asa ca mucles ca din cauza unora nu mai posteaza nu ca patronul lui i-ar fi interzis, daca era asa le scotea din prima luna. a afirmat in iarna ca nu arata unele SECRETE care ar face rau patronului lui dar pentru asta a continuat cu inca 3 videouri, inseamna ca patronul stia, asa ca MUCLES patroni astia din ROMANIA.

C@T@LIN

 :hi:.pt cei care nu au apucat sa salveze filmele lui Dan Margarit,se pot vizualiza/copia de pe canalul lui de youtube http://www.youtube.com/channel/UCENKAPJI9e1rYP8tF9jYrJg/videos

RazvanTi

nea c@t@line daca citeai atent vedeai ca nu ceea ce e acum pe canalul lui ne intereseaza pe noi ci ceea ce NU mai e pe canalul lui...
sunt un "poliglot" in ale tehnicii
http://bricolaj.myforum.ro

Kiwi Bee

Majestate Paharaoane.... sarupminaaaa  ^:)^ ^:)^ ^:)^

Mam gindit si la tine dar din respect pt virsta lui Mihai mam gindit ca el are filmele.

La mine este problema cu youtube. Nu poti descarca NIMIC cu nici un program. Din orice alta sursa merge orice program. Deci eu prefer jplayer cal avem incorporat in forum. Multumesc anticipat

romikele

Stiam ca pharaonu nu sta cu mainile in san, de aceea am dat intaietate altor proiecte  :wink2: :razz:

orbanstefan64


NiKoN

Un prieten adevarat nu poate fi cumparat, dar poate fi vandut!

Bătrânul

Propun aducerea (fortata  :) ) in tara a lui Dan pentru concediu ! Eu dau palinca , Cine da biletul de avion ?  :thanks:

Kiwi Bee

La careva tirg apicol ar fi un succes sa tina un discurs.


petru.atudorei

Pacat ca nu am fost mai rapizi cu ideea...  la o companie americana de zbor...s-au vandut bilete de avion cu 5 euro orice calatori...

Acum lasand gluma ... Cred ca se poate face o teleconferinta pe net... ar fi mai ieftin. doar ca eu nu reusesc sa dau de dl dan margarit.

nicu68

eu am un frate in canada si la anu sper sa ajung acolo si o sa il caut pe Dan sper sa il gasesc si sa ma primeasca in stupina lui

D006

Domnul Dan vorbeste prin clipuri de regine la 1000 dolari bucata . ofer un premiu generos in schimbul la o factura si un certificat de conformitate de la o astfel de regina.  Materialul biologic ma intereseaza prea putin.  :wink:

Obombo

O mie si de dolari/euro este un pret normal pentru o regina de reproductie.

stefan1

  Noi jucam cu alde Banel si Dodel, ei joaca cu Ronaldo si Messi. Alt joc, alte retributii.
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)