Apicultura la distanta - Dan Margarit (Canada)

Creat de pharaonu75, Iulie 11, 2012, 09:02:13 PM

« precedentul - următorul »

RazvanTi

sunt un "poliglot" in ale tehnicii
http://bricolaj.myforum.ro

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

albinutza

Felicitari si multumiri celor care intretin si actualizează acest topic....este extrem de educativ. :beer: :beer: :beer:
Eu sunt ajutorul de nădejde a tatălui meu ! Si mai nou si PR-ul său.

sandupop

Citat din: albinutza din August 26, 2013, 02:42:19 PM
Felicitari si multumiri celor care intretin si actualizează acest topic....este extrem de educativ. :beer: :beer: :beer:
AHAAAAA ..te-am prins :yes: :yes: :yes:....., de unde dai tu bere la apicultori, din frigiderul nostru? Asa se explica disparitia berilor din frigider.... maica-ta zice ca eu le fac ca "dispara"... bine ca te-am prins.... =)) =))
lasand gluma la o parte, filmele sunt extrem de utile pentru incepatori... :bravo:
Nu trageti!! ...Sunt incepator.

Kiwi Bee

Multe din filmele de aici de pe acest topic nu mai sint accesibile..... pt mine cel putin. Stie cineva cauza?
Mihai ai tosate filmele lui DM salvate? Poti sa le pui in jplayer(cele de youtube inlocuite)?

D006

multe filme erau facute la patronul respectivului domn , cand respectivul a afat a cerut domnului in cauza sa stearga respectivele filme .
  Numai ca romanii sunt hoti din nastere asa ca vei gasi respectivele filme pe alte conturi.

NiKoN

Chiar daca au fost facute pe plantatia altcuiva, sunt un exemplu de cum trebuie filmat un clip de catre un user cu activitate bogata in lumea youtube. A ridicat stacheta cam sus pentru multi dintre cei care incarca pe youtube.  :bravo: Multumim d-le Dan !
Un prieten adevarat nu poate fi cumparat, dar poate fi vandut!

marius_vfp

si iata un motiv de cearta intre patron si angajat , sa speram ca totul va fi bine si domnul dan va reveni cu noi filme.

spor.
stiu cate ceva din tot nu totul din ceva

romikele

Citat din: Kiwi Bee din Septembrie 09, 2013, 07:10:06 PM
Multe din filmele de aici de pe acest topic nu mai sint accesibile..... pt mine cel putin. Stie cineva cauza?
Mihai ai tosate filmele lui DM salvate? Poti sa le pui in jplayer(cele de youtube inlocuite)?

Din pacate eu  nu am avut timp sa salvez filmele lui Dan, dar daca cineva a facut asta, ne poate da o mana de ajutor..

AUREL A

Probabil tot un roman l-a parat la patron ..asa din bunavointa!

Kiwi Bee

Pacat Mihai, aveam sperante in tine  :D

Dragose, cam asta banuiam si eu. Erau citeva filme unde apar si colegii de lucru al lui DM si atelierul de extractie al patronului in cauza. Din pct de vedere al acestuia precis ca lucrurile stau altfel cu toate ca DM avea intentii bune. Poate ca nici mie nu miar conveni ca un angajat sa filmeze in cladirea mea si sa mai si puna pe net/public.

Chiar vroiam sai arat cuiva filmul cind DM si colegii lui cum recolteaza 2 camioane pline de caturi intro zi. Multa munca si sudoare nemecanizat cu toate ca au terenuri/stupini usor accesibile. Fortza de munca ieftina.

pharaonu75

Citat din: romikele din Septembrie 09, 2013, 11:12:59 PM
Citat din: Kiwi Bee din Septembrie 09, 2013, 07:10:06 PM
Multe din filmele de aici de pe acest topic nu mai sint accesibile..... pt mine cel putin. Stie cineva cauza?
Mihai ai tosate filmele lui DM salvate? Poti sa le pui in jplayer(cele de youtube inlocuite)?

Din pacate eu  nu am avut timp sa salvez filmele lui Dan, dar daca cineva a facut asta, ne poate da o mana de ajutor..

Citat din: Kiwi Bee din Septembrie 10, 2013, 05:06:02 AM
Pacat Mihai, aveam sperante in tine  :D
...

=)) =)) =))

Ati uitat cu desavarsire ceva!
Exista Pharaonu! :wink2:
Are ăsta salvată toată colectia. :yes:
Cand timpul imi va permite, voi lua la rand toate filmuletele si voi completa acolo unde este necesar.
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

D006

Ce nu pot eu sa inteleg la multi romani care pleaca in alte tari este faptul ca dupa o perioada de timp mai lunga sau mai scurta se adreseaza romanilor din ROMANIA cu expresia ; "la voi in tara (Romania) nu este cutare chestie iar aici la noi aici  ... " Romanul uita repede de unde a plecat si faptul si mai grav incepe sa se dea smecher cu ce a vazut el pe acolo pe unde este .

  In gasca noastra de apicultori avem o vorba : sa te dai mare cu ce ai TU , nu cu ce ai vazut pe la unul si la altul sau cu ce are unul sau altul.