apifonda

Creat de dragos2006, August 30, 2010, 06:16:16 PM

« precedentul - următorul »

balasbebe

Cautati-l pe d-l Dumitriu si veti vedea ce preturi bune are. Tot ce trece de 5 lei este specula curata. Cautati pe Google, veti da de un subiect  Apifonda si de acolo nu este deca un pas. Colegii stiu despre ce este vorba mai bine.

ANITEI

Cred ca are la 5 lei kg (are si ovisanul la fel) dar transportul e costisitor in raport cu marfa.Prefer din Arad cu 5,5 lei kg deocamdata dar cand merg in Germania prima data merg la unul dintre distribuitorii Sudzucher sa vad ce preturi au acolo.
'' Pot totul in HRISTOS , care ma intareste.'' Filipeni 4:13

balasbebe

De ce nu dai pe Google cu Agrana, si sa vezi unde sunt depozitele in tara. Stiu de Oradea pentru tine. Iei legatura cu ei, si vei primi marfa acasa. Eu asa am procedat si cu zaharul pudra. l-au descarcat la usa garajului. Sunt baieti de treaba, si mai ramai si cu bani de buzunar.
In Zalau este firma TDG.Nu stiu la tine cine se ocupa de distributie.

Adrian Roman

Fiti amabil, la ce pret a fost zaharul?

bucovineanu

In Kaufland Suceava saptamana trecuta zaharul Coronita era 4 lei\kg.

orbanstefan64

la noi 3,36/kg la konsta

sfantul spiridon

#36
gorj -kaufland 4, 05 lei
mentinez ca este o poza facuta la ion ardelean
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

ANITEI

Pe site/ul Agrana nu am gasit locatie in Oradea dar am numarul domnului Dimitriu si am sa/l sun.
'' Pot totul in HRISTOS , care ma intareste.'' Filipeni 4:13

albinasebes

la agrana care este cantitatea minima pt comanda
care ati comandat ce preturi practica la apifonda si la zahar praf
"Aşa să lumineze lumina voastră înaintea oamenilor, aşa încât să vadă faptele voastre cele bune şi să slăvească pe Tatăl vostru Cel din ceruri"(Matei 5, 16)

albinasebes

#39
am intrat pe site la agrana si sunt in ceata
nu preturi , nu detalii exacte
sau nu gasesc eu
poate ma lamureste cineva
vezi ca site agrana gasesti nr de telefon suna i
"Aşa să lumineze lumina voastră înaintea oamenilor, aşa încât să vadă faptele voastre cele bune şi să slăvească pe Tatăl vostru Cel din ceruri"(Matei 5, 16)

Ervin

Buna seara tuturor,
Am citit mai toate posturile dv, sunt reprezentant de vanzari de la Ag**na.(Colegul lui dumitriu)
Sunt  din Arad si ma ocup de zona de vest al tarii si din cate am citit se pare ca va pot ajuta pe unii dintre dv.
Stiu ca nu se accepta publicitate pe forum dar repet pot sa va ajut in obtinerea acestor produse.
La Oradea nu avem depozit dar in schimb avem la Timisoara.
Astept cu interes intrebarile dv.

Cu stima,
Ervin Hajdu.
0731000097. 
Ervin Hajdu
0731000097

Ervin

Revenind la subiect,lucrez in cadrul firmei Agrana Romania si santem producatori la Apiinvert,Apifonda si Apipuder.
Mai exact producator este Sudzucker si Agrana face parte din grup.
Cat despre produse observ ca in mare parte cunoastei produsele dar puteti adresa pe forum sau chiar si telefonic intrebari de orice fel.

Cu respect,
Ervin Hajdu.
0731000097.
Ervin Hajdu
0731000097

OtoVirgil

Sambata (18.12.2010) ma deplasez pe traseul Bucuresti-Pitesti-Rm Valcea -Calimanesti . Cel putin asta-i intentia- sper sa nu fie vremea asa de groaznica incat sa ma razgandesc.
Apifonda (12,5kg bax) - 63 ron .  Cine doreste, astept PM !
Virgil -33045998
Distribuitor Faguri Apisrom ; www.ProduseleAlbinei.ro

ANITEI

Am cumparat Apifonda de la Apicola Arad cu 5 lei kg ,probabil de la reprezentantii Agrana se poate lua si mai ieftina.
'' Pot totul in HRISTOS , care ma intareste.'' Filipeni 4:13

valter

Sigur, daca sunteti persoana juridica.
Iertarea este o virtute crestina.    Alexandre Dumas.