CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

                                               



                           
: sampanie: La  Multi   Ani AlinStoian , apinatura !!!!! : sampanie:

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

tassevasi

Citat din: pharaonu75 din Ianuarie 10, 2012, 11:28:38 AM
Nea Vasile, baga  : sampanie: si  :beer: la rece, ca ai multa lume de cinstit pe forum! :wink2: :D

  Degeaba am bagat la rece ,asa on lain nu e bine ,tebuia sa va trimit la fiecare  :) prin posta .  :P
  Sa fim sanatosi si numai bine va doresc .
  Inca odata va multumesc .

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

la multi ani si sanatate ca i mai buna decit toate!!!!!!!!
: sampanie: :birthday: :happy_birthday: :birthday: : sampanie:

KTA-APIDORNA - Ski

 La Multi Ani Domnilor pt serbarea zilei onomastice !!!
Multumim ca ne inpartasiti din cunostintele acumulate de-a lungul timpului.
Petrecere frumoasa Domnilor:Tassevasi,dragutul_ionel,icul, Gabi Cadar !!! :happy_birthday: : sampanie: :birthday: :bzz: :bzz: :bzz: %%- %%- %%-
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

orbanstefan64


SACHE

Un calduros La Multi Ani din partea mea pentru toti apicultori si sa ne bucuram de VIATA!
SACHE

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Si pentru sarbatoritii de astazi, mihai83 (29), iulizan (35)

:happy_birthday: :birthday: : sampanie: : sampanie: :birthday: :happy_birthday:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64


orbanstefan64


pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

 

                                        La Multi Ani        may , cataniciu nicolae !!!!!

                                                 : sampanie: :birthday: : sampanie:

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube