CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

Florin-braileanul (FlorinI)

vine, vine, priiimavaraaa

la multi ani, soare si miereeee

:yes:
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

orbanstefan64


pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

prisecarul

Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

prisecarul

LA MULTI ANI TUTUROR DOAMNELOR SI DOMNISOARELOR!
:happy_birthday: :happy_birthday: :happy_birthday: :happy_birthday:
@};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

orbanstefan64


pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

gheghe

                                              LA   MULTI  ANI   SEXULUI   FRUMOS    @};-

Florin_Dan

Multi ani cu sanatate tuturor femeilor  %%- %%- %%- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

Bătrânul

Sarbatorim un an de la lansarea stupului nou de 60 lei .  :hi: Dau de baut la toti care vin la mine astazi si miine si poimiine si .......  :thanks:  ^:)^ :bzz:    Batrinul
Hero Member

Mesaje postate: 1169

Stupi noi la 60 lei
« : Martie 08, 2010, 05:21:52 »Vind stupi noi orice  configuratie .  Exemplu: Fund, cuib dadant 1/1 cat 1/2 capac neasamblat 60 ron asamblat 100 ron Comenzile pe e-mail stupnou(aron)yahoo.com Telefon 0743527869
ok_45836.jpg (41.83 kB, 580x435 - vizualizat 210 ori.)

Ursul circotas

La Multi Ani Stup nou la 60 lei. Batrine pe mine sigur ma vei vedea (mai ales daca te uiti in oglinda ) Eu sint partea negativa din tine dar ai noroc cu faptul ca " cu cit imi dai mai mult de baut devin mai blind mai intelegator atit cu tine cit si cu altii... =D>
Fericire va doresc !

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: Batrinul din Martie 08, 2011, 09:52:52 AM
Sarbatorim un an de la lansarea stupului nou de 60 lei .  :hi: Dau de baut la toti care vin la mine astazi si miine si poimiine si .......  :thanks:  ^:)^ :bzz:    Batrinul
Hero Member

Mesaje postate: 1169

Stupi noi la 60 lei
« : Martie 08, 2010, 05:21:52 »Vind stupi noi orice  configuratie .  Exemplu: Fund, cuib dadant 1/1 cat 1/2 capac neasamblat 60 ron asamblat 100 ron Comenzile pe e-mail stupnou(aron)yahoo.com Telefon 0743527869
ok_45836.jpg (41.83 kB, 580x435 - vizualizat 210 ori.)

spor sa ai la vanzare si bucurii de la viata  =D>
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

mape 48-petru manea

     
     

   LA MULTI ANI !!!   DOAMNELOR SI DOMNISOARELOR DE PE ACEST FORUM

cristi ciuc