CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64


Nea Costica din Buzau

Salut toti forumistii de pe Apiardeal  :hi: Multumesc pt felicitari forumistilor si echipei care administreaza si coordoneaza acest forum, va doresc sanatate, toleranta fata de semeni si multa bafta in stuparit anul acesta si sa fiti iubiti  ^:)^ =D>.Cu deosebit respect C.B.  :hi:
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!

tassevasi

#1442
  Asa e cind intrei mai tirziu .
    La multi ani Costy ,sa fi sanatos ,sa te bucuri de tot ce ai realizat .
  Ai fam frumoasa ,deasemeni nepotii sa-ti urmeze pasiunea .
   
   Deasemeni  urez si celuilalt leat  Ursul C la multi ani  si  multa sanatate  ,ca la virsta noastra de asta avem cea mai mare nevoe .
   Numai bine va doresc .

stefan1

  Si eu vreau sa urez lui Nea Costica din Buzau (56) si Ursul circotas (56) La Multi Ani, cu aceeasi verva si acelasi tonus!
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: stefan1 din Martie 16, 2012, 01:19:13 AM
  Si eu vreau sa urez lui Nea Costica din Buzau (56) si Ursul circotas (56) La Multi Ani, cu aceeasi verva si acelasi tonus!

nea costica din buzau, te astept la targ la braila sa faci cinste....

la multi ani tuturor sarbatoritilor!!!
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Florin_Dan


Nea Costica din Buzau

Va multumesc din nou la toti pt urari!! :hi:. Il salut si eu pe Ursul carcotas, si-i urez La multi ani!!  ^:)^. Florine, multumesc pt invitatie [numa la cinste te gandesti  =))], eu stiu ca sunt dator de cinste dar invitatul este musafir  :yes: si are totul asigurat gratis  =)) :rotfl:, eu la Dragaica dau tuica fiarta!!!  :uimit:, trebuia sa-l pui pe Dan [Pharaonul] sa ma invite ca el scapa mai usor cu  pepsi......5 la suta in solutie cu Merlot [nu stiu daca am scris corect eu sunt KGB-ist  =))]. Multa sanatate la toti si sa fiti iubiti de doamne si domnisoare!!  ^:)^ Cu acelasi respect, C.B.  :hi:
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!

pharaonu75

Citat din: Nea Costica din Buzau din Martie 16, 2012, 07:59:54 PM
...dar invitatul este musafir  :yes: si are totul asigurat gratis  ...

Nea Costica, iti voi face o vizita... si pentru ca musafirul are totul asigurat gratis, sa vezi ce paguba iti fac... eu vin cu foamea si setea, iar tu dai restul! =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

         la multi ani sarbatoritilor!!!!!
:birthday: :happy_birthday: : sampanie:

miere dulce


KTA-APIDORNA - Ski

bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

Bătrânul

La multi ani  tuturori care sarbatoresc azi primul zbor de curatire pe acest an !!!!! :yes: :yes: :yes: =D> =D> =D> :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:

KTA-APIDORNA - Ski

Citat din: Bătrânul din Martie 17, 2012, 01:07:00 PM
La multi ani  tuturori care sarbatoresc azi primul zbor de curatire pe acest an !!!!! :yes: :yes: :yes: =D> =D> =D> :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:
Multumim!!! noi sarbautorim deja :)) :beer: :beer: :beer:
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/