Un nou Forum de apicultura.

Creat de filip, Iunie 25, 2009, 12:42:55 AM

« precedentul - următorul »

filip

Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

andrei_salaj


D006

Inca o alternativa pt cei ce doresc informati sau sa discute despre albine.
Calitatea va spune ce si cum.

filip

Citat din: andrei_salaj:rotfl: simt o usoara ironie.
Nu-i ironie.
Cand am intrat eu pe APIARDEAL, Administratorul avea PRIMUL STUP
http://www.filehost.ro/albume/stup/
Dincolo la fel e un incepator,sper sa creasca odata cu forumul.
De accea le doresc BAFTA din toata inima!  :smile:
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

andrei_salaj

at iarta-ma pt postul nesuferit. :uimit:

D006

Daca o tinem in ritmul acesta in curand fiecare vom avea forum personal si ne vom lua cate doua nick-uri pentru a avea chipurile dialog. :rotfl: \
  Aceasta sfaramitare este tipic romaneasca unde fiecare crede ca detine adevarul absolut.
  Va mai dau o idee : pentru a mari audienta la forumurile nou infiintate macar faceti cate doua si luati-va la injurat intre forumuri si sigur veti avea audienta maxima asa cum au procedat si cei de la gainaritul unde au reactivat forumul prin scandal si banari.

andrei_salaj


D006

Andrei fa-ti si tu un forum  si poate te consiliaza Cristi Ionita...  :hi:

andrei_salaj

ms de sfat...o sa tin cont de el. :wink:

Cristian IONITA

Citat din: dragos2006Andrei fa-ti si tu un forum  si poate te consiliaza Cristi Ionita...  :hi:
mai degraba il iei pe Dragos pe acolo ... scaote omul asta niste "raiting" mai ceva decat Dan diaconescu in direct si in reluare :rotfl:

D006

Daca te uiti putin la topicurile unde sunt autor si le promovez numarul de vizionari se masoara in zeci de mii .  :hi:
  Mai in toamna vor urma si alte topicuri care vor "sparge audienta "  :nono:

andrei_salaj

se mai distreaza lumea pe acolo..uita de micile griji zilnice. :wink:

freecristian

http://www.apicultor.3xforum.ro/
un nou forum care promite sa nu dezamageasca. invit pe toata lumea sa incerce noul forum.
iar forumului apiardeal multumesc mult pentru ceea ce faceti...  :hi:  :hi:
Nu lasa pe maine ce poti face astazi!

Vand faguri APISROM 0764514729

Porfy66

Eu propun sa mai facem vreo 10 forumuri... ce sa mai postam aici .... Facem forumul lui Gigel, lui Ionel, lui Miaunel.. si tot asa....
De ce sa gasim toata informatia la un loc in loc sa umblam in zece locuri... ca doar timp avem sa umblam din forum in forum ca albina din floare in floare.
Si apoi daca pe cele 10 forumuri se pun 10 intrebari asemanatoare unul care stie raspunsul si poate da un sfat de ce sa scrie raspunsul intr-un singur loc si nu in 10 locuri etc...
Dar placerea de a fi Administrator  sau Moderator e mare....
Salutari si la cat mai multe forumuri....

D006

Citat din: freecristianhttp://www.apicultor.3xforum.ro/
un nou forum care promite sa nu dezamageasca. invit pe toata lumea sa incerce noul forum.
iar forumului apiardeal multumesc mult pentru ceea ce faceti...  :hi:  :hi:
Am primit un mesaj PV de la colegul Freecristian,
in care isi cere scuze pentru greseala facuta .
D-le Cristian , scuzele sunt acceptate ...
Fiecare dintre noi poate gresi la un anume moment, important este sa reparam ceea ce se poate repara .
Rugamintea mea este sa corectati si ineleganta  facuta vizavi de colegul Pupemea .
Drept urmare suspendarea este ridicata si contul Freecristian este din nou activat.
Sanatate, va doresc
Mircea
   Fara sa supar pe nimeni dar respectivul forum mi se pare inutil pt. ca se diluiaza informatia .